«Конопляний марш»: тепер у Києві рекламні акції проводять не тільки педерасти, а ще й наркомани

«Конопляний марш»: тепер у Києві відбуватимуться акції не тільки педерастів але й наркоманів

Майданна Україна продовжує стрімко «євроінтегратуватись». Тепер вулицями постмайданних українських міст урочисто крокують не лише неонацисти і гомосексуалісти, а й наркомани. У суботу в Києві, на Михайлівській площі, представники руху, що називає себе «Українська конопляна асоціація», провели демонстрацію щодо легалізації коноплі в Україні. Свою рекламну акцію нові «європейці» назвали «Конопляним марщем».

«Тут сьогодні проходить акція за декриміналізацію марихуани», «це подія, яке повинна пояснити суспільству, чому легалізація таких легких наркотиків як марихуана, це один з варіантів вирішення проблеми, а не негативний вплив Заходу», – пояснюювали учасники маршу. На їх думку, легалізація «легких» наркотиків – це ознака «культурної та цивілізованої» країни.

Наркомани та наркоторговці вимагали, серед іншого, декриміналізувати частину 1 статті 309 Кримінального кодексу України. За їх словами, поліція використовує цю норму, щоб вимагати хабарі від затриманих, у яких знайшли кілька грамів конопель.

Проведенню «Конопляного марщу» намагалися перешкоджати інші «європейці» – члени деяких неонацистських угроповань. Проте ніхто не постраждав. Поліція затримала чотирьох протестувальників, провела з ними профілактичні бесіди і відпустила.

Запрошені журналісти зафіксували всю цю «демократію». Отож, євромайданна влада успішно склала черговий іспит і може розраховувати на схвальну оцінки від свого керівництва з ЄС та США.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *