Зомбі-парад у Києві. Столиця майданної України показала своє справжнє обличчя

Зомбі-парад у Києві. Столиця майданної України показала своє справжнє обличчя

10 вересня «європейська» столиця України вчергове продемонструвала своє справжнє постмайданне обличчя у формі так званого«Зомбі-параду» . Модні і прогресивні люди кажуть, що подібні акції тепер прийнято проводити у всіх «цивілізованих країнах світу» .

Зомбі-парад у Києві

Вперше «Зомбі-моб» відбувся у 2000 році у США. Лише за одне десятиліття американцям вдалося популяризувати “Фестиваль мерців” у десятках країн. Найбільші «зомбі-паради», крім США, тепер щорічно відбуваються у Канаді і Великобританії. Окремою особливістю останнього часу є прагнення до максимальної трупацької та зомбацької «реалістичності», тому іноді натовп «живих мерців» імітує напад на «випадкових перехожих», «з’їдає» їх і перетворює в «нових зомбі» наносячи їм грим і розриваючи одяг.

Зомбі-парад у Києві

Наша «європейська» молодь – переважно школяри та студенти – зображуючи із себе мертв`яків і лякаючи перехожих своїм мерзенним виглядом, з гарчанням та виттям пройшла центральними вулицями Києва. У вихідний день – на очах киян і гостей міста, у тому числі й дітей.

Україна в тренді… «Революція Гідності» триває…З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 12.09.2016 at 13:46
  Посилання

  Не перетворюйтесь на російське пропагандонство! До чого тут згадка про Революцію Гідності, за яку віддали свої життя тисячі кращих синів і дочок України?

  Відповісти
  • 14.09.2016 at 09:05
   Посилання

   Я бачу, що саме після цієї “революції” Україну охопило справжнє біснування. Ніколи ще в нашій історії не вилазило зі схронів стільки бандерівців, нацистів, гомосексуалістів і зомбаків, як зараз. Як каже пан Кисельов, “Випадковість? – Не думаю…” А ви самі як вважаєте? Ви справді не помічаєте ніякого зв`язку?

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *