Збірна України вийшла на третє місце медального заліку Паралімпіади-2016

Збірна України вийшла на третє місце медального заліку Паралімпіади-2016

Збірна України завоювала аж 12 медалей у четвертий день Паралімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро! Учора українські спортсмени завоювали шість золотих медалей і зараз знаходяться на третьому місці в медальному заліку Ігор. Також 11 вересня українці виграли три срібних і три бронзових нагороди.

Золотими медалями були нагороджені весляр Роман Полянський, спринтерша Лейла Аджаметова, тенісистка Наталя Косміна і плавці Єлизавета Мерешко, Денис Дубров і Олексій Федина. Срібло на рахунку плавців Вікторії Савцової та Максима Кріпака, а також метальниці булави Зої Овсій. Бронзу виграли стрибун у довжину Дмитро Прудников і плавці Дмитро Ванзенко та Сергій Паламарчук.

Збірна України вийшла на третє місце медального заліку Паралімпіади-2016

Всього в України за підсумками чотирьох днів Паралімпіади 49 медалей – 18 золотих, 13 срібних і 18 бронзових. Очолює медальний залік Китай (39 золотих медалей), на другому місці знаходиться команда Великобританії (23). За Україною розташувалися США (13), Бразилія (6) і Узбекистан (6).

Паралімпіада-2016 проходить в Ріо-де-Жанейро з 7 по 18 серпня. Найбільш гострою політичною проблемою цьогорічних ігор стало недопущення до змагань однієї з найсильніших у світі паралімпійських команд – збірної Російської Федерації. Формально російських спортсменів звинуватили у вживанні допингу, але доказів, як завжди, не надали. Експерти вважають ці дії організаторів продовженням політики санкційй та міжнародної ізоляції Росії. На знак солідарності з російськими спортсменами державний прапор РФ на відкритті Паралімпіади розгорнув один з членів білоруської делегації – співробітник Мінспорту Андрій Фомочкин. За це білоруса позбавили акредитації і попросили покинути Ріо.

Російський прапор на відкритті ІгорЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 12.09.2016 at 22:18
  Посилання

  Шутка про то что Украина перепутала сборные и на паралимпиаду отправила здоровых спортсменов в этом году снова будет актуальной. А вообще очень рад за наших спортсменов, они лучшие.

  Відповісти
 • 13.09.2016 at 01:21
  Посилання

  Хоч в чомусь Україна попереду! Поздоровляю наших спортсменів з цією нагодою і вважаю, що у всієї країни незабаром буде такий же успіх!

  Відповісти
 • 13.09.2016 at 15:52
  Посилання

  У нас на Украине очень много талантливых людей и спортсменов, а победы наших ребят на олимпиаде в Рио-де-Жанейро лучшее этому доказательство. Рада за наших спортсменов и горжусь их достижениями.

  Відповісти
 • 15.09.2016 at 19:02
  Посилання

  Действительно парадокс, сборная паралимпиады просто обязана подтянуть остальных спортсменов. Дать мастер клас и объяснить, что в спорте ценят не только участие, но и победу.

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *