В УПЦ розповіли, як в Україні порушують права віруючих

В УПЦ розповіли, як в Україні порушують права віруючих

У Києво-Печерській лаврі відбувся брифінг для послів європейських країн та США, а також правозахисних організацій про утиски віруючих канонічної Церкви в Україні.

«Жоден із зафіксованих злочинів проти віруючих належним чином не розслідується, – заявив на брифінгу голова Синодального відділу Української Православної Церкви єпископ Климент (Вечеря). – Органи МВС не вчинили жодних дій для того, щоб притягнути до відповідальності винних. Звертаємо увагу, що подібні випадки не раз знаходили своє відображення в моніторинговій місії ОБСЄ, у звіті уповноваженого з прав людини при ООН, а також у звіті за нинішній рік департаменту США, в якому фіксуються всі порушення прав і свобод віруючих. На жаль, кількість нападів на віруючих в Україні тільки збільшується».

Заступник голови відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Микола Данилевич акцентував на тому, що представники Церкви не хочуть, щоб подібні прецеденти зашкодили іміджу України на міжнародній арені.

«Ми не вимагаємо преференцій, а просто хочемо, щоб дотримувалися наші права», – підкреслив протоієрей Микола Данилевич.

Голова юридичного відділу УПЦ протоієрей Олександр Бахов особливу увагу приділив антицерковним законопроектам №№ 4128 і 4511, які, на думку спікера, порушують права релігійних громад та сприяють рейдерству.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *