В Україні масово фіксуються смертельні випадки отруєння алкоголем

В Україні масово фіксуються смертельні випадки отруєння алкоголем

Населення України масово труїться сурогатним алкоголем. Тільки за останні дні зафіксовано 77 випадків отруєння, кількість загиблих досягла 38 осіб, кілька з тих, хто вижили, втратили зір.

Сьогодні вранці у Бердичеві Житомирської області помер 38-й потерпілий від отруєння сурогатним алкоголем, ще двоє осліпли. У крові постраждалих виявлено смертельно небезпечний метанол, яким виробники сурогату замінюють етиловий спирт.

Сьогодні ж у місті Хмелики Вінницької області затримано місцевого жителя, який налагодив виробництво сурогату. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області. Затриманий продавав як дешеву горілку без маркування, так і горілку під виглядом відомих іноземних елітних брендів «Єльцин», «Горбачов», «Фінляндія».

«Крім фальсифікованої алкогольної продукції, під час проведення санкціонованих обшуків, вилучено майже 900 літрів етилового спирту, з якого планувалося виготовити близько 3000 літрів алкогольних напоїв», — йдеться в повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, цими днями щонайменше 20 людей загинули в Харківській області. Спалах отруєння сурогатом зафіксована також в Миколаївській області, а також на контрольованих майданною владою територіях Луганської та Донецької областей.

Перші постраждалі в результаті отруєння неякісним алкоголем почали звертатися до лікарні Харкова 22 вересня.

28 вересня поліції вдалося виявити цех з виробництва сурогатного алкоголю, правоохоронці проводять вилучення залишків продукції, затримано власників кількох магазинів, що продавали небезпечний алкогольний сурогат.

При цьому спостерігачі вважають, що рапортувати про те, що пік останньої хвилі отруєнь сурогатом пройдено, рано. Бо великі партії отрути розійшлися по країні і зможуть з’явитися на прилавках крамниць трохи пізніше, коли ажіотаж навколо цієї теми трохи спаде.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *