Україна стала державою з найнижчою вартістю життя для іноземців

Україна стала країною з найнижчою вартістю життя для іноземців

Україна посіла перше місце за показником доступності вартості проживання, і друге – за рівнем задоволеності власним фінансовим станом для іноземців в рейтингу Expat Insider 2016.

Рейтинг, складений експертами InterNations – найбільшою спільнотою людей, що живуть і працюють за кордоном, ґрунтується на даних опитування більш ніж 14 тис. чоловік, що представляють 174 національності і 191 країну, передає DT.UA.

Згідно з результатами дослідження, за рівнем особистої задоволеності експатів своїм фінансовим становищем Україна посіла друге місце, поступившись Тайваню але випередивши Еквадор. У рейтингу вартості (доступності) життя Україна посіла першу сходинку, увійшовши в трійку лідерів з Тайландом і Тайванем.

Відзначається, що майже три чверті респондентів (74%) вважають, що доступний їм дохід значно перевищує рівень, необхідний їм для життя в Україні. 45% опитаних кажуть, що вартість життя в країні є дуже доступною, що перевищує середньосвітовий показник (14%) більш ніж утричі.

В цілому, 85% опитаних задоволені своїми видатками в Україні, в той час як щось погане про свої фінанси можуть сказати лише 6%. Три чверті респондентів також вважають український прожитковий мінімум потенційною перевагою України як країни для переселення.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 05.09.2016 at 11:01
  Посилання

  Так і повинно бути. У будь-якій колонії в першу чергу дбають про те, аби створити найбільш комфортні умови для життя своїх господарів-колонізаторів.

  Відповісти
 • 06.09.2016 at 22:28
  Посилання

  При том что украинцы сами не могут со своими доходами даже купить билет на самолет в другую страну.

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *