У Конотопі радикали намагалися зірвати форум Союзу православних жінок України

У Конотопі радикали намагалися зірвати форум «Союзу православних жінок України»

22 вересня у храмі Всіх Святих міста Конотопа відбувся форум Союзу православних жінок на тему «Сім’я і суспільство». Про це повідомляє кореспондент СПЖ.

Участь у роботі форуму взяли, зокрема, Керуючий єпархією єпископ Роман, уповноважений з питань захисту прав віруючих єпархії протоієрей Олексій Родіонов. Свої доповіді вимовили голова організації О. В. Коваленко та гості з регіонів України.

На жаль, не обійшлося без неприємних інцидентів. Проведення форуму було заплановано в одному з навчальних закладів міста. Перед його початком до приміщення почали сходитись представники радикальних націоналістичних організацій, які блокували відкриття заходу.

Через деякий час стало відомо про замінування приміщення. Оперативні служби здійснили перевірку і виявили «вибуховий пристрій», тому форум довелося перенести в інше місце. Проводяться слідчі дії.

Як стало пізніше відомо прес-службі єпархії, провокації стосовно учасників форуму планувалися заздалегідь.

Довідка. Союз православних Жінок – всеукраїнська громадська організація. Основні напрямки діяльності: сприяння зміцненню та посиленню ролі Православної Церкви в житті суспільства, сприяння взаємодії Православної церкви з традиційними релігіями України та інших держав, моральному оздоровленню суспільства, виключенню релігійного екстремізму і нетерпимості, здійснення освітніх, культурно-освітніх, соціально-економічних та інших програм, що сприяють формуванню православної самосвідомості, і громадянської відповідальності.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *