У Київській області радикали знесли споруджувану православну церкву

У Київській області радикали знесли споруджувану православну церкву

В селищі Борова Київської області радикально налаштовані націоналісти зруйнували споруджуваний храм Української Православної Церкви. Організатор акції повідомив, що на цю дію їх «благословив батько Тарас», маючи на увазі відомого українського поета та художника позаминулого століття Тараса Григоровича Шевченка.

Храм у Боровій зводила релігійна громада УПЦ «Успіння Божої Матері». Церква будувалася на приватній власності – замість невеликого магазинчика, що належить уродженці села Олені (вона просила не згадувати своє прізвище). Коли радикально налаштовані місцеві жителі почали руйнувати стіни недобудованої церкви, була викликана поліція. Слідчий склав протокол. Ведеться слідство.

Радикали обіцяють і надалі всіляко перешкоджати будівництву храму УПЦ у своєму селищі. На адресу деяких активних членів релігійної громади надходять погрози. За повідомленням джерела СПЖ, розпочалось цькування старости православної громади, яка працює вчителькою англійської мови у місцевій школі. Жінка заявила, що не боїться погроз і все одно не відступить від своєї віри.

У Боровій зараз немає жодного храму Української Православної Церкви. У 1995 році православний храм Успіння Божої Матері захопили представники націоналістичної громадсько-релігійної організації «Київський патріархат».З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 16.09.2016 at 17:38
  Посилання

  Тарас Шевченко був православним християнином. Показово, що навіть про свого кумира, ім`ям якого так часто прикриваються, ці божевільні люди нічого не знають.

  Відповісти
 • 16.09.2016 at 23:12
  Посилання

  А теперь представим что-то подобное в цивилизованной Европе или оплоте демократии. Как нет прецедентов? Это же демократические свободные державы. Странно.

  Відповісти
 • 19.09.2016 at 13:17
  Посилання

  Не дали змоги будувати церкву Московського Патріархату, а не Українського, тому краще виправте помилку у статті, щоб не поплюжити людей.

  Відповісти
  • 19.09.2016 at 13:34
   Посилання

   Нема ніякої помилки. Але уточню: безбожники знесли будівлю споруджуваного храму Української Православної Церкви, яка, дійсно, є частиною Руської Православної Церкви та знаходиться у єдності з Московським Патріархатом. Що стосується “Українського патріархату” – не знаю, що то таке. Можливо, Ви маєте на увазі так званий “Київський патріархат”. Є політична громадська організація з такою дивною назвою, але вона не має відношення до православної церкви.

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *