У Києві здійснено черговий напад на посольство РФ

У Києві здійснено черговий напад на посольство РФ

Сьогодні близько години ночі група екстремістів здійснила напад на посольство Російської Федерації у Києві. В будинок російської дипмісії полетіли петарди і салюти, які падають з сильним шумом і місцями викликають загоряння. До будівлі прийшло близько 20 осіб у балаклавах. Вони розгорнули гасло з погрозами на адресу росіян, встановили феєрверки і влаштували залп, після чого пішли з місця подій.

У Києві здійснено черговий напад на посольство РФ

Національна гвардія України, яка охороняє посольство, не стала перешкоджати нападникам. Поліція також залишилася осторонь, повідомивши що наразі вона “встановлює обставини” нічних подій. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час 13-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) назвав напад на російське посольство “дрібним інцидентом”.

Посольство Росії у Києві направило до Міністерства закордонних справ України ноту протесту з вимогою провести розслідування і забезпечити безпеку російської дипмісії.

У неділю, 18 вересня, в Російській Федерації проходитимуть вибору до Державної Думи, тому у диппредставництвах РФ мають відкритися виборчі дільниці, де зможуть здійснити своє виборче право близько 80 тис. російських громадян, що наразі знаходяться в Україні. Київ почав протестувати проти відкриття виборчих дільниць у посольствах і консульствах Росії. Майданна влада навіть повідомила Москву про неможливість проведення виборів на території України. Але прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що вибори в російських дипустановах на Україні відбудуться і що Київ зобов’язаний забезпечити безпеку дипмісій у відповідності з Віденською конвенцією.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 19.09.2016 at 03:41
  Посилання

  Явно проплаченная акция, а вот кем, пускай гадают и расследуют. Намекну, накануне не только выборы должны были быть, но и встреча МИД РФ и МИД Франции.

  Відповісти
 • 19.09.2016 at 07:32
  Посилання

  Россия находится с Украиной в состоянии, пусть и не обьявленой, войны и никаких консульств и посольств на територии нашего государства страны агрессии не должно быть.

  Відповісти
  • 19.09.2016 at 13:41
   Посилання

   Основанием для разрыва дипломатических отношений и, соответственно, упразднения посольств и консульств является официальное решение руководства страны. Сообщите, пожалуйста, кто и когда принял такое решение. Тот же вопрос и касательно войны. Кто и когда её объявил? Вы? Ваше правительство? Ваш президент?

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *