Собор святої Надії чи клеймо путінського агента. Шарій розмовляє з Савченко

Надія Савченко і Анатолій Шарій

Відомий медіаексперт і відеоблогер Анатолій Шарій запропонував своїм глядачам воістину унікальний сюжет: він поговорив з самою неоднозначною фігурою на сьогоднішньому політичному Олімпі України — нардепом Верховної ради від партії «Батьківщина» Надією Савченко.

Надія Ві́кторівна Савченко (народилась 11 травня 1981, Київ, УРСР) — українська військова, штурман-оператор вертольота Мі-24 16-ї окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України, старший лейтенант, Герой України (2015). Народний депутат України 8-го скликання. Делегат Парламентської асамблеї Ради Європи з 25 грудня 2014 року. Приймала участь у громадянській війні на сході України. Воювала у складі порошенківської армії. Під час одного з боєзіткнень потрапила у полон до повстанців. З липня 2014 року по 25 травня 2016 року була позбавлена волі у відповідних закладах Росії, за звинуваченням у вбивстві двох російських журналістів. Була звільнена з полону у 2016 році за результатом українсько-російської політичної угоди на найвищому рівні.

Анатолій Анатолійович Шарій (народився 20 серпня 1978, Київ, УРСР) — український медійний експерт, журналіст, автор публікацій про організовані злочинні групи (мафію) на Україні в 2008-2011 роках. За часів президентства Віктора Януковича на Шарія був скоєно замах і відкрито дві кримінальні справи. З 2012 року – політичний біженець в Євросоюзі. Автор популярного відеоблогу. Спеціалізується на дослідженні та перевірці джерел інформації, систематичною критикує публікацій в ЗМІ (в основному — українських), пов’язаних з подіями на Україні післямайданних часів.

«Ну що, як тобі бути російським шпигуном?» — перше питання, з якого розпочинається півгодинна розмова Анатолія Шарія з Надією Савченко…З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 16.09.2016 at 17:17
    Посилання

    Диалог совершенно бессодержательный, но сам факт, что он состоялся, это хороший знак. С чего-то надо начинать. В добрый путь, друзья, в добрый путь!

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *