Руська Церква виступила проти переслідувань інакодумців в Україні

Руська Церква виступила проти переслідувань інакодумців в Україні

Руська Православна Церква виступила виступила проти довільних арештів і переслідувань людей за релігійною або національною ознакою. Про це повідомляє РІА «Новини»

«Вважаємо, що в країнах, які взяли на себе зобов’язання щодо захисту прав та гідності людини, не повинно бути місця довільним арештам та іншим формам переслідування людей за висловлені ними переконання або сповідувану ними віру, за їх мову або етнічну приналежність. Не можна залишатися байдужими до проявів насильства по відношенню до інакомислячих, тим більше до вбивств журналістів і письменників. Щиро віримо, що інциденти, подібні до недавнього підпалу офісу українського телеканалу “Інтер”, ніколи не повторяться», – йдеться в поширеній у понеділок офіційній заяві синодального відділу Московського патріархату із взаємин Церкви з суспільством та ЗМІ.

Як уточнили в РПЦ, заяву зроблено «у зв’язку з відкритим листом представника розкольницької релігійної структури “Українська православна церква Київського патріархату” в Криму на адресу святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила».

«Сподіваємось на справедливе і неупереджене розслідування скоєних за останні роки численних злочинів проти духовенства і віруючих Української православної церкви, у тому числі вбивств священиків і ченців, нападів і побиття парафіян православних храмів озброєними екстремістами. Виходимо з того, що досягнення миру і злагоди неможливо без неухильної поваги прав і свобод людини, без готовності до вирішення всіх протиріч шляхом щирого пошуку взаємоприйнятних рішень», – наголошується в заяві.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *