Петро Порошенко звернувся до парламентарів із щорічним посланням

Петро Порошенко звернувся до парламентарів із щорічним посланням

6 вересня Верховна Рада України провела своє перше засідання після літньої перерви. На початку засідання президент євромайданної України Петро Порошенко виступив перед парламентарями з щорічним посланням.

Щорічне послання президента до народу, парламенту та уряду – це офіційний документ (стаття 106 Конституції) про внутрішнє і зовнішнє становище України. Готується послання на підставі аналізу, і визначає найважливіші напрями економічного, політичного і соціального розвитку країни. Власне, озвучений президентом текст, повинен враховуватися в роботі уряду, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, місцевих держадміністрацій, оскільки визначає ключові стратегічні і тактичні завдання на рік.

Виступ Порошенка проходив на тлі прогресуючого загострення ідеологічної, моральної та соціально-політичної кризи.

Київ. Масова бійка у Святошинському районі

Київ. Спалення офісу телеканалу "Інтер"

Одещина. Масова бійка за врожай і землі

Навіть деякі з тих події, що відбулися протягом кількох останніх днів – черговий обвал гривні та черговий “прокат” з “безвізом”, масова бійка за врожай соняха на Одещині та перестрілка мафіозних банд у самій Одесі, перестрілка між рейдерами та підприємцями на Київщині, спалення студії телеканалу “Інтер” та облога його центрального офісу, ножові рани бійця ОУН, отримані прямо у центрі столиці, стрілянина нетверезої поліцайки та її нетверезих подруг, масова бійка за будмайданчик у Святошинському районі – наочно ілюструють поточний стан нашого суспільства. Але президент Майдану не став називати першопричини такого становища і, відповідно, не запропонував ніякого конкретного шляху до вирішення існуючих проблем.

Під час президентської промови під стінами Верховної Ради проходив мітинг шахтарів, вчителів та медиків. Вони вимагали соціальної підтримки з боку держави. Президент Майдану їх також не почув…

 Мітинг шахтарів, вчителів та медиків біля Верховної Ради України

То про що ж тоді йшла мова у традиційному щорічному президентському посланні депутатам та народу? Як завжди – про перемоги у реформуванні та розбудові європейської України, про європерспективи і НАТО,

«Нашою стратегічною метою залишається вступ до НАТО. Я наполягаю: цей дороговказ для нас непорушний як Полярна зірка на зоряному небі», – зокрема, підкреслив Петро Порошенко під час виголошення послання «Про внутрішнє та зовнішнє становище України у 2016 році». «Євроатлантичний вектор, Євросоюз та НАТО потужно домінують у геополітичних орієнтаціях переважної більшості українців», – переконаний президент.

А найголовніше, звичайно – про пермоги і досягнення у боротьбі з «російською агресією». Ця тема безпрограшна. Адже, на думку псевдопатріотів, вона знімає всі питання до влади та до тих, хто цю владу підтримує.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *