Неонацисти зірвали голосування до Держдуми РФ у Києві, Одесі та Харкові

Неонацисти зірвали голосування до Держдуми РФ у Києві, Одесі та Харкові

Учора громадяни Російської Федерації обирали депутатів до Державної Думи Росії. Вибори проходили як в самій Росії, так і в усіх країнах світу, де мешкають громадяни РФ. Для тих росіян, які перебувають за кордоном – голосування, згідно з міжнародним законодавством, було організоване у посольствах та консульствах.

В усіх країнах світу голосування відбулося за планом, в спокійній обстановці. Винятком стала лише Україна, де правлячий режим спочатку оголосив про заборону виборів, а потім, зрозумівши, що не має законних підстав для такої заборони, нацькував своїх кишенькових нацистів на проведення акцій залякування виборців і блокування російських дипмісій.

Неонацисти зірвали голосування до Держдуми РФ у Києві, Одесі та Харкові

Члени неонацистських угруповань організували низку провокацій біля посольства Росії у Києві, а також біля консульських відділів у Харкові та Одесі. Через це, за даними посольства РФ, на виборах в Держдуму на Україні проголосували лише 369 росіян.

«Ці цифри незначні. Росіян, що знаходяться в даний момент на території України і бажали взяти участь у виборах депутатів Державної Думи, в десятки разів більше. Але вони у своїй основній масі просто не стали ризикувати своїм здоров’ям, а то й життям», — повідомив перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клинцевич.

«Самою владою навколо виборів була створена обстановка істерії і нетерпимості. Давайте назвемо речі своїми іменами: Київ просто свідомо зірвав вибори», — підкреслив російський парламентарій. «Сподіваюся, що ОБСЄ дасть відповідну оцінку всім цим діям. Жорстка реакція повинна обов’язково настати і з нашого боку», — додав він.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *