На Донбас прибув черговий (56-й) гумконвой МНС Росії

На Донбас прибув черговий (56-й) гумконвой МНС Росії

Сьогодні вранці на Донбас прибув черговий 56-й гуманітарний конвой Міністерства з надзвичайних справ Російської Федерації. В складі прибулої автоколони – більше 60-ти автомобілів, які везуть жителям самопроголошених Донецької і Луганської республік понад 600 тонн гуманітарних вантажів: продукти харчування, предмети першої необхідності, медикаменти, будівельні матеріали та навчальні приналежності.

Автоколона вже пройшла прикордонні пункти пропуску і прибула в пункти призначення у ДНР і ЛНР. Найближчим часом розпочнеться розвантаження гуманітарної допомоги.

Нагадаємо, Росія почала відправляти гуманітарні вантажі населенню контрольованих повстанцями регіонів ще у серпні 2014 року. Попередній 55-й гумконвой МНС РФ прибув на Донбас 25 серпня цього року.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 22.09.2016 at 12:21
    Посилання

    Напередодні у Донецьк також прибула 250-а автоколона Штабу Ріната Ахметова з гуманітарною допомогою. 21 фура доставила в логістичний центр Штабу на «Донбас Арені» 420 тонн продуктів. Удень автоколона пройшла митну та фіскальну перевірку на КПВВ «Новотроїцьке» з повним пакетом супровідних документів, які підтверджують склад вантажу і якість продукції. Учора Гуманітарний штаб Ріната Ахметова вже видав 9 млн 734 тис. наборів виживання людям з обох боків лінії зіткнення. З доставлених продуктів волонтери сформують 50 000 дорослих продуктових наборів. Всього обсяг допомоги, доставленої Штабом за 2 роки на Донбас, становить понад 113 тисяч тонн.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *