Контактна група узгодила черговий етап розмежування сторін конфлікту на Донбасі

Контактна група узгодила черговий етап розмежування сторін конфлікту на Донбасі

21 вересня в Мінську представники київської влади (від України), представники Росії, ОБСЄ, а також самопроголошених Донецької та Луганської республік, що є учасниками Контактної групи з мирного врегулювання конфлікту на Сході України, узгодили рамкову угоду про розведення сил на Донбасі.

Від України рамкове рішення підписав Леонід Кучма, від ОБСЄ – Мартін Сайдик, від Росії – Борис Гризлов. Зараз документ проходить ратифікацію керівниками ЛНР і ДНР.

Уповноважений представник ЛНР на Мінських переговорах Владислав Дейнего розповів про те, що нова угода визначає порядок розведення сил і засобів сторін конфлікту на Донбасі і контролю за розведенням з боку ПММ (Спеціальної моніторингової місії) ОБСЄ за сприяння СЦКК (Спільного центру з контролю і координації режиму припинення вогню).

Окремим додатком до рамкової угоди визначені перші три ділянки, на яких буде здійснюватися розведення сил і засобів: Станиця Луганська (район мосту), район ділянки дороги Первомайськ — Золоте на лінії зіткнення в ЛНР і ділянку на лінії розмежування в ДНР поблизу селища Петровське.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *