Конгрес США дозволив легальне надання Україні летального озброєння

Конгрес США схвалив надання Україні летального озброєння

Палата представників Конгресу США схвалила закон «Про підтримку стабільності і демократії на Україні», раніше підтриманий Комітетом у закордонних справах. Про це повідомляє прес-служба посольства України в США.

«В перелік передбачених законом, координованих з союзниками і партнерами США, засобів підтримки України включені летальні оборонні системи озброєнь», — йдеться у повідомленні.

Документ, ініційований співголовою Комітету у закордонних справах Палати представників Еліотом Енгелем і внесений ним спільно з конгресменом-республіканцем Адамом Кінзингером, фіксує збереження американських санкцій проти Росії «до своєчасного, повного і доведеного виконання нею Мінських домовленостей». Таким чином, Вашингтон ігнорує факт, що Росія є лише гарантом дотримання домовленостей стосовно Донбасу, а не стороною збройного конфлікту на Сході України.

Крім того, прийнятий закон містить заборону на визнання США законності возз’єднання Криму і Росії, уточнюючи, що санкції залишаться в силі до тих пір, «поки президент США не надасть Конгресу свідоцтво про відновлення суверенітету України над півостровом».

Для того, щоб Київ отримав американське летальне озброєння, цей закон також має бути схвалений Сенатом і президентом США.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *