«Хвилинка слави». Бійка у Верховній Раді потрапила у кліп Moby

Moby

Один з найвідоміших американських співаків та музикантів сучасності – Moby (Мобі), включив епічні кадри сутичок з українського парламенту в ролик, присвячений виходу нового альбому з промовистою назвою These Systems Are Failing (Ці системи є провальними).

Відеоряд ролика демонструє найяскравіші докази краху ідеології сучасного суспільства: вирубку тропічних лісів і забруднення навколишнього середовища, бійки ситих людей під час розпродажів і голод у Африці, покинуте після аварії на Чорнобильській АЕС місто Прип’ять, війни, брехливі телешоу… Удостоїлася «хвилинки слави» і сучасна Україна: серед «провальних систем» своє гідне місце зайняли бійки нардепів нашої Верховної Ради.

Американський співак, композитор і виконавець Мобі створює композиції в різних жанрах — від електроніки до поп-музики, року і панку. Одна з найвідоміших його пісень — Extreme ways з кінофільму «Ідентифікація Борна» – загальний тираж її альбомів і синглів становить близько 20 млн копій. Новий альбом виконавець записав спільно з групою The Void Pacific Choir, вихід диска These Systems Are Failing очікується 23 жовтня.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *