В українських містах вводять заборону на концерти артистів, що виступали в Росії або “відкрито не підтримують АТО”

Заборонені Ані Лорак і Йосип Кобзон

На сесії Запорізької міськради депутати заборонили виступи у місті всім артистам, які не вважають самопроголошені ДНР і ЛНР “терористичними організаціями” і “підтримують агресію Росії”. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Крім концертної діяльності “проросійським” артистам в Запоріжжі заборонили проводити спектаклі, гастрольні тури та інші культурні заходи. Артисти, які раніше вже виступали в “окупованому” Криму і підконтрольних повстанцями регіонах в Луганській і Донецькій областях, також не зможуть виступати в Запоріжжі.

Місцева влада звернулася до організаторів гастролей з проханням врахувати зазначене розпорядження.

Раніше аналогічне рішення прийняла Львівська міська рада. Мер Львова Андрій Садовий підписав рішення про заборону в місті концертів та інших розважальних заходів за участю артистів, які “пропагують сепаратизм”. Згідно з документом, таке рішення прийнято для “зменшення світоглядних впливів представника шоу-бізнесу, котрі здійснюють популяризацію сепаратистських та окупаційних сил”.

Уточнюється, що заборона відноситься до представників українського та іноземного шоу-бізнесу, “які під час де-факто російсько-української війни підтримують агресію РФ, пропагують сепаратизм в Україні, завдають образи честі та гідності українського народу”. Також заборона відноситься до представників шоу-бізнесу, які проводять концерти на території “анексованого” Криму або “тимчасово окупованих” районах Донецької і Луганської областей.

А ще Львівська міськрада заборонила виступати у Львові представникам українського шоу-бізнесу, які дають концерти на території Росії, а також тим, які “відкрито не підтримують проведення АТО”.

Відзначилися псевдопатріоти й у Тернополі. Там навіть взагалі заборонили звучання російської музики у громадських місцях. А ще раніше заборонили публічну візуалізацію слів “Москва” і “Росія”.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *