В пошуках грошей: Петро Порошенко відвідав з офіційним візитом Малайзію

В пошуках грошей: Петро Порошенко відвідав з офіційним візитом Малайзію

3–5 серпня 2016 року Петро Прошенко перебував з офіційним візитом у Малайзії, де зустрічався з прем’єр-міністром Малайзії Наджибом Тун Разаком, з міністром оборони Малайзії Хішаммудіном Хусейном, з іншими керівниками країни та з представниками малайзійського бізнесу. Під час візиту було підписано низку двосторонніх документів, спрямованих на поглиблення співробітництва між Україною та Малайзією у різних сферах.

Під час візиту обговорювались, зокрема, плани з активізації взаємодії у сфері військово-технічного співробітництва; гуманітарні питання, посилення контактів між людьми, розвиток туризму, можливості відновлення навчання малайзійських студентів в українських університетах; теми взаємної правової допомоги у кримінальних справах, а також порядок врегулювання експортно-імпортних та податкових питань.

Сторони також обмінялися думками з приводу ситуації на Донбасі, а також розслідування катастрофи малайзійського авіалайнера, що сталася позаминулого року у зоні бойових дій на сході України.

Однак головною метою візиту Петра Порошенка до Малайзії був пошук грошей, тобто інвесторів. «Сьогодні вдалий час для малайзійських інвесторів прийти в Україну, де існують значні можливості в різних секторах економіки», – підкреслив він. Зокрема, перспективними є сільське господарство, інформаційні технології, космос та авіація, оборонно-промисловий комплекс, високотехнологічне виробництво. «Плануємо масштабну приватизацію державних підприємств на прозорій і конкурентній основі та реформу корпоративного управління», – наголосив президент України, зазначивши, що перелік цих об’єктів, зокрема, включає енергетичні компанії, порти та хімічні підприємства, залізничні, транспортні та авіаційні компанії тощо.

«Угода між Україною та ЄС про зону вільної торгівлі відкриває величезні можливості для інвесторів, і ми хотіли б запросити вас скористатися ними. Україна могла б стати воротами для малайзійського бізнесу на ринок ЄС», – заявив Петро Порошенко потенційним малайзійським партнерам.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *