В Луганську скоєно замах на життя глави ЛНР Ігоря Плотницького

Ігор Венедиктович Плотницький

6 серпня, близько 8 години ранку в Луганську на перехресті вулиць Карпінського і Ватутіна поруч з автомобілем глави самопроголошеної Луганської Народної Республіки (ЛНР) Ігоря Плотницького стався потужний вибух. Внаслідок цього замаху троє людей отримали поранення (у тому числі і глава ЛНР). Потерпілих було доставлено в одну з лікарень міста.

В Луганську скоєно замах на життя глави ЛНР

Радник голови Служби безпеки України Юрій Тандит підтвердив цю інформацію. «Дійсно, ми говоримо про те, що був замах на Ігоря Венедиктовича Плотницького – громадянина України, який сьогодні отримав поранення», – зазначив він.

У Головному управлінні розвідки Міноборони України одразу запевнили, що поранення “ватажка ЛНР” Ігоря Плотницького, які той отримав внаслідок замаху, несумісні з життям. Про це в ефірі “Громадського ТБ” сказав заступник директора Департаменту головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький.”За даними розвідки, дійсно був замах на життя Плотницького. В результаті він отримав важкі поранення. Важко зараз говорити, що саме спровокувало напад. У нього важкий стан, це такі поранення, які не сумісні з життям”, – сказав Скібіцький.

Проте інформація, що надходить з територій, підконтрольних повстанцям, не підтверджує сподівання порошенківських силовиків.

Одразу після госпіталізації глави ЛНР, його відвідав глава самопроголошеної Донецької Народної Республіки Олександр Захарченко, який повідомив, що його соратник живий. Із заяви голови ради міністрів ЛНР Сергія Козлова також стало відомо, що стан здоров’я глави ЛНР стабільний, загрози життю немає.

Керівник прес-служби міністерства держбезпеки невизнаної республіки Євгенія Любенко заявила, що однією з версій замаху на главу ЛНР Ігоря Плотницького є дії української диверсійно-розвідувальної групи. Пізніше Ігор Плотницький сам виступив із зверненням, в якому заявив, що за допомогою вибуху його хотіли усунути спецслужби України.

Нагадаємо, 29 квітня в міністерстві держбезпеки Донецької Народної Республіки повідомляли, що президент України Петро Порошенко наказав фізично усунути глав ДНР і ЛНР у зв’язку з небажанням Києва виконувати мінські угоди.

28 квітня міністерство держбезпеки ДНР повідомило, що ліквідувало замах на главу республіки Олександра Захарченко. В результаті дій держбезпеки була затримана група громадян України, які прибули в ДНР з потужним вибуховим пристроєм. Зараз проводиться слідство.

P.S. З Луганська повідомляють, що глава самопроголошеної Луганської Народної Республіки Ігор Плотницький, на якого напередодні було скоєно замах, вже виписаний з обласної лікарні. Повідомляється, що Ігор Плотницький скоро зможе повернутися до роботи, «швидше за все, навіть в понеділок».З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 08.08.2016 at 13:23
  Посилання

  Версия луганского политолога Юрия Першикова: “Мы сегодня предполагаем, что за покушением на главу республики стоят спецслужбы США, которые реализовали теракт через своих сателлитов на Украине — в частности, через так называемое Управление специальных операций контрразведки Украины. Это новая структура, созданная под реализацию задач в так называемом «АТО» на базе спецназа СВР Украины подразделения «Рубин». Группы УСО подчиняются непосредственно СНБО. В их уставе четко прописаны политические убийства за пределами страны. По нашей информации, одна из групп две недели назад вернулась из штата Кентукки в США, где на базе учебного центра ЦРУ в течение трех месяцев проходила подготовку. Тогда же пошли комментарии с украинской стороны о якобы готовящемся покушении на руководство республик Донбасса. Плюс очень характерная черта — атака в день начала Олимпиады. Это уже фирменный стиль США. Мы помним про 8 августа 2008-го года… Кстати, когда ЦРУ в городе Счастье провело учения для украинских силовиков по нейтрализации групп ДРГ — для отчетности предъявили военнослужащих ЛНР Ерофеева и Александрова. Возможно, что это тоже своеобразный отчет. Направленный, прежде всего, на внутреннюю дестабилизацию. Ранение главы республики сегодня оставляет широкое поле для домыслов”.

  Відповісти
 • 08.08.2016 at 15:21
  Посилання

  Ну если у Плотницкого все так хорошо, так почему его никто не покажет, а только рассказывают? Ведь интервью с ним было бы лучшим доказательством, а видео нет, только заявления соратников и это наводит на мысли о том, что они ситуацию явно приукрашивают.

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *