Україна терміново евакуює громадян з сирійського Алеппо

Україна терміново евакуює громадян з сирійського Алеппо

За підтримки Повітряно-космічних сил Російської Федерації Армія Сирійської Республіки активізувала наступальні дії в районі сирійського міста Алеппо (Халеб) і зараз веде бої з терористичними організаціями та опозиційними збройними угрупованнями вже у передмісті. Сторони конфлікту обстрілюють місто із застосуванням важкого озброєння. Зокрема, вчора терористи «ІДІЛ» та «Фронту ан-Нусра» вчергове обстріляли квартали Алеппо та населені пункти в однойменній провінції. Мирні жителі намагаються втекти з підконтрольних бойовикам територій – пробираються до гуманітарних коридорів по ночах або в той час, коли бойовики змінюють позиції.

Україна терміново евакуює громадян з сирійського Алеппо

ООН закликає сторони сирійського конфлікту терміново взяти паузу у бойових діях з метою проведення гуманітарної операції. Про це йдеться в заяві гуманітарного координатора ООН в Сирії Якуба Хеллу і регіонального координатора сирійського кризового центру Кевіна Кеннеді. Зараз без води і світла у Алеппо залишаються близько двох мільйонів людей. Води в колодязях і резервуарах Алеппо не достатньо, щоб задовольнити потреби населення, і якщо не відновити водопостачання і лінії електропередач, наслідки можуть бути жахливими, – зазначають представники ООН.

У зв’язку з подальшим загостренням ситуації в Алеппо посольство України в Сирії закликає громадян терміново залишити райони бойових дій.

Як повідомляється на сторінці україського диппредставництва у Facebook, з цією метою посольство та почесне генеральне консульство в Алеппо організовують евакуацію українських громадян з Алеппо до України через Дамаск і Бейрут.

Для запису на евакуацію посольство просить терміново зв’язатись за його телефонами: +963-957-570-0000, почесне генконсульство в Алеппо – +963-966-241666, +963-936-124888, +963-992-222290 або надіслати повідомлення на адресу emb_sy@mfa.gov.ua, або через сторінки посольства у Facebook та Twitter.

З усіх питань оформлення документів, у тому числі термінових, українськими консульськими співробітниками – посольство України в Сирії просить звертатись до посольства в Лівані.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 14.08.2016 at 17:57
    Посилання

    Идиоты! Какой Ливан? Вы видели где Ливан а где Алеппо? Надо обращаться к российским военным, они обеспечат безопасную эвакуацию на Хмейним а потом бортами на Россию. Потом из России на Украину людей повывозите. Удивляюсь этим дебилам в Киеве. Им политика дороже собственных граждан.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *