СБУ завело справи проти компаній, які транслювали роійські телеканали

СБУ завело справи проти компаній, які транслювали роійські телеканали

Співробітники СБУ в межах кримінального провадження проводять слідчі дії щодо окремих суб’єктів підприємницької діяльності, які “забезпечують незаконну трансляцію заборонених російських телевізійних каналів” на території України.

“Зокрема, в ході слідства встановлено, що компанії ТОВ “Нові телевізійні технології” та ТОВ “Рекламна телевізійна група” реалізують на території України обладнання (супутникові ресивери та ін.), які запрограмовані на прийом низки пропагандистських телеканалів держави-агресора, серед яких “Россия 24”, “НТВ-Мир” та інші”, – йдеться у повідомленні.

У СБУ зазначають, що під час санкціонованих обшуків офісних та інших приміщень вилучено несертифіковане обладнання, ввезене на територію України з РФ контрабандним шляхом, документи та інші носії інформації, які мають доказове значення у вказаному кримінальному провадженні.

Нагадаємо, 5 лютого 2015 року Верховна Рада прийняла закон про внесення змін до деяких законів України щодо “захисту інформаційного телерадіопростору України”, яким встановлюються загальні критерії для визначення аудіовізуальної продукції, яка “шкодить національній безпеці України”, забороняється публічне використання такої продукції і визначаються санкції до суб’єктів господарювання, які ігноруватимуть таку заборону. З того часу Нацрада з телерадіомовлення заборонила трансляцію на території України більше 50 російських телеканалів.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *