Нагнітання мілітарної істерії – шлях до тотальної війни?

Нагнітання військової істерії режимом Порошенка: продовження у вигляді тотальної війни?

Режим Порошенка, знищуючи власну країну і доводячи мільйони громадян до повної убогості, як і раніше намагається підтримувати військовий психоз і позамежний градус ненависті до Росії серед українців. Саме «війною з Росією» режим намагається пояснити ті біди, які відбулися з країною, намагається відвернути увагу громадян від злочинів Порошенка і його оточення.

Риторика Порошенка вже викликає тривогу. Український Президент не тільки каже про нібито «вторгнення російських військ», але потихеньку привчає громадян до думки, що війна охопить більшу частину країни і що навіть можливі бомбардування.

“Метою Путіна є спробувати дестабілізувати ситуацію в Україні. Їм не потрібні Донецьк або Луганськ. Вони хочуть, щоб вся Україна була частиною російської імперії. Вони хочуть дестабілізувати ситуацію з безпекою в світі”, – каже Порошенко.

Він зазначив, що нині в Україні “абсолютно така ж ситуація, як російські бомбардування в Алеппо”.

Порівнюючи становище в Україні з ситуацією в Сирії, де громадянська війна охопила більшу частину території країни, Порошенко явно хоче втягнути свою країну в аналогічну за масштабами бійню. Тобто, прагнучи втриматися при владі, Порошенко не має наміру обмежуватися війною на Донбасі, він не проти також «підпалити» і більшу частину України, а для цього він всіляко прагне розв’язати війну з Росією. Природно, що при цьому режим сподівається на те, що допомогу йому надасть Захід, інакше Порошенко таким войовничим би не був.

Українська економіка перебуває в катастрофічному стані. Не тільки українська промисловість страждає від розриву співпраці з Росією, але й населення змушене платити захмарні тарифи за природний газ саме тому, що наша країна, перебуваючи на транзитних шляхах російського газу в Європу, змушена переплачувати за нього, забезпечуючи доходи посередникам.

“Ми платимо дорожче, оскільки ми платимо за транзит і територією України, і територією Європи, тому нині ця ціна становить 185 доларів за кубометр. За прямим контрактом з Росією ця ціна б склала 140 доларів”, – не помічаючи абсурдності власних міркувань, зазначив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, назвавши різницю в 45 доларів – ціною “незалежності України” від російського палива.

Україна перестала купувати газ у Росії наприкінці листопада 2015 року, однак вона закуповує транзитний газ у ЄС. Спочатку київська влада запевняла, що цей варіант обходиться дешевше. У Росії ж над такими заявами сміялися – і тепер Україна офіційно підтвердила: за газ ми платимо більше, причому на 45 дол. за кубічний метр, а це не мало, особливо з огляду на нинішній курс долара, який знову почав зростати.

То чи є сенс купувати той же самий російський газ, але з транзитом через Європу, тим самим даючи Європі “нажитися” на без того жебраках-українцях? У чому гешефт?

В умовах, коли Петро Порошенко взяв курс на подальше втягування країни в конфронтацію з Росією і не збирається відмовлятися від влади, подальше перебування при владі нинішньої команди тільки посилює катастрофу українського народу.

Тому треба терміново міняти в Україні владу і вести прагматичну політику в національних інтересах.

«Як Порошенко стоїть за кожну свою копійку, так і ми повинні стояти за економіку України. Пора припинити антиросійську істерію. Нам треба відновлювати добросусідські відносини, продавати продукцію Москві й використовувати транзитні шляхи РФ для виходу українських товарів на ринки Азії. Торгова війна не потрібна нікому і, в першу чергу, не потрібна Україні», – заявляє український політик Володимир Олійник.

Треба розуміти, що при збереженні нинішньої влади далі, становище ще погіршуватиметься. Нинішній режим повинен бути терміново відсторонений від влади, а його лідери, у першу чергу Петро Порошенко, притягнуті до відповідальності за ті злочини, які вони скоїли по відношенню до українського народу. Якщо це не зробити зараз, то Порошенко не зупиниться, щоб розв’язати нову масштабну війну.

Богдан ШевченкоЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 31.08.2016 at 01:31
  Посилання

  В статье больше наигранной истерии, чем она есть в повседневной жизни. Соглашусь у власти нынче стоят бездари и политиканы, способные лишь языками молоть и пичкать людей обещаниями с экранов телевизоров пока сами грабят то, что осталось от страны. Однако не будем забывать о российской военной технике на Донбассе, как не крути она там есть!

  Відповісти
  • 01.09.2016 at 14:37
   Посилання

   Возможно, есть. Правда, то, что показывает карманное майданное ТВ – это не российская техника, а советская, которая состоит на вооружении и у порошенковской армии тоже (а значит, вполне может быть трофейной). Кстати, а Вы знаете, что в армии Порошенко есть оружие из США, Израиля, Литвы, Венгрии, Польши и т.д.? Означает ли это, что упомянутые страны ведут войну с Украиной, ну или по крайней мере подпадают под мутное определение «страна-агрессор»?

   Відповісти
 • 31.08.2016 at 22:43
  Посилання

  Порошенко далеко не идеал и бардак в стране тот еще, но в статье куча ереси про добрую Россию. Над Крымом чужой флаг, на Донбассе наемники и войска РФ. Неужели нужные еще какие-то доказательства ведения РФ войны против Украины?

  Відповісти
 • 05.09.2016 at 13:33
  Посилання

  Тобто нема ніякої агресії Росії, а є тільки вигадки Порошенка? Це перекручування фактів. На українському кордоні стоять російські війська у повній боєздатності. Вони на шашлик приїхали?

  Відповісти
  • 05.09.2016 at 14:24
   Посилання

   Які саме факти було перекручено? Наведіть, будь ласка, приклади. Те, що на кордоні з Україною стоять російські війська, саме по собі не підтверджує факт агресії з боку Росії, адже ці війська стоять на російській території, а не на українській. До речі, знаходяться вони там із цілком зрозумілих причин: у сусідній державі (тобто у нас) йде війна, з самих високих трибун цю війну називають “україно-російською”. До того ж в Україні зараз безліч озброєних людей та угруповань, які воюють за власним розсудом і з ким хочуть – для того, щоб перейти кордон, їм навіть ніяких наказів не потрібно – ні від Порошенка ні від військового командування (нещодавній рейд до Криму тому підтвердження).

   І ще. Мабуть, ви не забули, як навесні 2014 року під час провалу наступальної операції порошенківських військ на сході України, тікаючи від повстанців, російський кордон перейшли тисячі військовослужбовців “ЗСУ”. Комусь же ж треба було їх там зустрічати і роззброювати.

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *