Молитва за українську школу

Підручник з історії: Спочатку були українці, а вже потім - люди

Quos Deus perdere Vult dementat prius
(Кого Бог хоче погубити, того Він спочатку позбавляє розуму)

Господи милосердний! Пожалій нас, дурних та пихатих жлобів, що у сатанинській гордині остаточно втратили відчуття реальності – і навіть дітей своїх згодні зробити такими, як самі, заради спокою приспаної совісті та нескінченного продовження євромайданного кайфу…

Отакі підручники тепер в нашій початковій школі, що пишуть в них, ніби 140 (!) тисяч років тому створив Ти, Боже, український народ, а вже потім якось розвилися із того народу звичайні люди… І за такими книжками навчаються історії наші діти. Що ж з них виросте бідолашних, якщо Ти не приведеш нас до тями!?.

Поверни нам, Господи, розуму, хоч трішечки – європейським мудрецям, що навчили нас жити, національно свідомим науковцям, патріотично налаштованим вчителям, освітянам-аматорам, революційно гідним активістам, і нам – батькам байдужим, які все це божевілля покірно терплять. Зроби так, щоб чума оця свідомитська оминула стороною діточок безвинних, що підуть 1 вересня до української школи…

В ім`я Отця і Сина, і Святого Духа.
Амінь.

Славко ЯценкоЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 29.08.2016 at 16:26
  Посилання

  Не треба все перекручувати. У тексті можливо припущена неточність, але мається на увазі, що українці це один з найдавніших народів світу. Розумна людина це б зрозуміла.

  Відповісти
  • 03.09.2016 at 19:25
   Посилання

   З яких таких “найдавніших народів світу”, якщо вперше говорити про українців як про націю почали лише у другій половині XIX століття?

   Проконсультуйте також , будь ласка, як “розумній людині” слід сприймати такі “факти” з історії України, як рукотворне походження Місяця, копання Чорного моря, винахід колеса, створення першої у світі абетки чи будівництво єгипетських пірамід? Це ж все не байки божевільних, а “відкриття” сучасних “українських істориків”, авторитет яких підтримується нинішньою “європейською” владою і “незалежними” ЗМІ.

   Ми з вами можемо сприймати все це з посмішкою, але ж у даному випадку мова йде про освіту, про виховання дітей. Діти вірять тому, чого їх вчать у школі, що пишуть у книжках, що розповідають по телевізору.

   Ким виростуть сьогоднішні школярі, яким брешуть на кожному кроці, які не знають справжньої історії свого народу? Як вони будуть вирішувати реальні проблеми нашої держави, якщо їх світогляд буде сформовано не на знаннях про своїх предків і самих себе, а на брехні і фантазіях людей, які заради політики або популярності цинічно знущаються з історії своєї країни?

   Ви собі задавали таке питання?

   Відповісти
  • 18.04.2017 at 20:12
   Посилання

   “Українська нація в часи античного рабовласництва. Українсько-еллінська війна 331 р. до н.е.”… Бачили… Це Микола Галичанець, один з наших сучасних “митців” і “науковців”. Книга називається “Українська нація: Походження і життя української нації з найдав­ніших часів до XI століття”. З передмови: “Автор висвітлює той період розвитку українського народу, що його забороняли описувати московські колонізатори”…

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *