Мінфін України запропонував позбавити студентів стипендій

Наше майбутнє - Європа!

У Міністерстві фінансів України рекомендували головним розпорядникам бюджетних коштів відмовитися від виплат стипендій студентам в 2017 році, залишивши їх лише окремим категоріям.

«Мінфін повідомив Міністерству освіти і науки, що на наступний бюджетний рік витрати на стипендію передбачені тільки для учнів і студентів з числа дітей-сиріт, дітей-інвалідів I–III групи, дітей, позбавлених батьківської опіки, та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», а також аспірантам і докторантам», — повідомили в прес-службі міністерства освіти і науки України.

Також у відомстві зазначили, що не підтримують ініціативу Мінфіну.

“Міністерство фінансів не має повноважень скасовувати стипендії, в принципі, так само, як і не має повноважень призначати їх”, – сказав міністр фінансів України Олександр Данилюк, коментуючи публікації в ЗМІ про те, що Мінфін начебто має намір скасувати стипендії. “Ми запропонували Міністерству освіти і Міністерству соціальної політики розглянути можливість перейти на європейську практику, коли стипендії не сплачуються всім, а діляться на дві складові”, – додав він. За словами Данилюка, суть ідеї полягає в тому, що обдаровані студенти будуть отримувати “академічні” в якості мотивації за успіхи у навчанні, а інваліди та малозабезпечені діти зможуть отримувати підтримку держави у формі соціальних стипендій. “Я сподіваюся, що в рамках підготовки бюджету на 2017 рік ми досягнемо згоди з Міністерством соціальної політики та Міністерством освіти щодо впровадження цього механізму на практиці, тому що він поширений в усіх країнах Європи і є справедливим”, – підкреслив міністр фінансів.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 12.08.2016 at 16:30
   Посилання

   Наши пенсионеры новым владельцам Украины не нужны, потому что старики не приносят прибыль. И студенты не нужны. Потому что, чем меньше у нас будет ученых, инженеров, управленцев – тем больше будет батраков для работы на европейских свинарнях.

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *