Контрабанда наркотиків на українсько-польському кордоні зросла у 300 разів

Контрабанда наркотиків на українсько-польському кордоні зросла у 300 разів

З початку 2016 року на кордоні України з Польщею в багато разів зросла контрабанда наркотиків, психотропних речовин, зброї та боєприпасів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомив на прес-конференції начальник Львівського прикордонного загону Сергій Мельник.

За словами керівника прикордонного загону, на Волині частіше фіксують незаконне переміщення тютюнових виробів, на Львівщині — нелегальну міграцію. Найчастіше в ЄС незаконно хочуть потрапити громадяни пострадянських країн — Молдови, Грузії, Чеченської Республіки.

За межами пунктів пропуску прикордонники за сім місяців затримали 620 ящиків тютюнових виробів, у пунктах пропуску — близько 300. Також виявлено 145 одиниць зброї (ножі, газові балончики, травматична зброя). Вилучено 120 боєприпасів — це втричі більше, ніж у минулому році. Крім того, за словами Мельника, виявлено 7,5 кг наркотичних речовин — в 313 разів більше, ніж у минулому році, 2 кг психотропних речовин — у 31 раз більше. Також виявлено 1 кг тротилу.

Раніше повідомлялося, що журналісти британського телеканалу Sky News провели розслідування, за підсумками якого заявили про існування каналу контрабанди зброї з України через Румунію в Західну Європу і на Близький Схід. За інформацією журналістів, головним пунктом доставки є Західна Європа.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *