Київ опинився у десятці найменш придатних для життя міст світу

Київ опинився у десятці найменш придатних для життя міст світу

За висновками експертів бізнес-підрозділу британського журналу The Economist – Economist Intelligence Unit, Київ визнано одним із найменш придатних для життя міст світу.

В оприлюдненій 18 серпня доповіді вони констатують, що столиця України за багатьма показниками якості життя продемонструвала найбільше падіння – на 26 пунктів. Навіть столиця Сирії – Дамаск – у рейтингу британців втратила менше позицій – 25. Зрештою Київ опинився в останній “десятці”, а Дамаск завершив список із 140 міст. “Це демонструє, що конфлікти, як і очікувалося, є ключовим фактором у визначенні умов життя”, – ідеться в доповіді.

У списку з 140 міст Київ займає 131 місце. Остання в списку — столиця Сирії-Дамаск. На 139 місці — лівійський Тріполі, 138 — нігерійський Лагос, 137 — столиця Бангладеш Дакки, 136 — Порт-Морсбі в Папуа — Новій Гвінеї, 135 — Алжир, 134 — пакистанський Карачі, 133 – зімбабвійський Хараре, і 132 — камерунський Дуала.

Автори дослідження оцінювали різні міста за показниками у п’яти категоріях: стабільність, охорона здоров’я, культура, довкілля, освіта та інфраструктура.

У доповіді також зазначено, що, крім Києва і Дамаска, найгіршу, тобто негативну динаміку продемонстрували Детройт і Москва, які опустилися, відповідно, на 57 і 80 місця.

Втратили позиції і світові туристичні центри – Лондон, Париж і Токіо. Експерти зазначають, що це сталося через підвищення рівня злочинності й транспортні проблеми. Погіршення рейтингу європейських міст в Economist Intelligence Unit пояснюють і збільшенням кількості терактів.

Найкращим для життя містом, за даними цього рейтингу, знову став австралійський Мельбурн. За ним ідуть австрійський Відень, а також канадські Ванкувер і Торонто. До десятки найкращих потрапили німецький Гамбург та фінська столиця Хельсінкі.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *