Як ставитися до розчарованих майданників

Как относиться к разочаровавшимся майданщикам

Зараз з’являються пости людей, які розчарувалися в плодах Майдану, — особливо після того, як розпочався суд над «Торнадо», деякі люди вже не бояться казати те, що думають.

Власне, йде процес певного розшарування — на впертих, які навіть «Торнадо» беруться виправдовувати, принишклих, які взагалі за політику більше не шумлять, і розчарованих, які відкрито демонструють свою незгоду.

Є люди, які пишуть: щось пішло не так, не цього ми хотіли, не можемо ми цього схвалити і не за це ми виходили з парасольками і з гарним настроєм.

І я вже бачу коментарі найбільш уїдливі; ти все співала — оце справа, так піди ж і потанцюй. Це неправильно. Не можна штовхати людину, яка починає рефлексувати. Будь-який прояв рефлексії, сумнівів, тверезості допомагає силам добра і розуму. Людину, яка потроху виходить з струнких рядів, треба вітати.

Тому що це важко, і я б у такій ситуації, швидше за все, просто зачаївся — тихенько видалив би фотографії з ФБ, де я з тими, кого тепер соромлюся, і не шумів би більше, займаючись приватними справами.

Будь-яка людина, яка говорить публічно, що погано все вийшло – в результаті наривається на ворожість з боку затятих (зрада Батьківщині!), принишклих (от і сиди тихо, як ми) та колишніх противників.

Будь-яка твереза позиція заслуговує позитивної оцінки. А що люди були в захваті — так це звичайне явище, притаманне людям. Якщо вам не траплялося пишатися знайомством з людьми, які потім виявилися схильними до беззаконня, якщо вам не мріялося про якийсь дивовижний вірус, який би взяв і стер в Мережі фотографії, де ви зображені в компанії не тих, кого треба, то Ви людина рідкісної мудрості, або Вам просто пощастило.

Люди слабкі, дурні і потребують прощення. В тому числі й ми самі.

Сергій ХудієвЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 16.08.2016 at 13:33
    Посилання

    Даже не знаю, о ком идет речь. Разочарование результатами Майдана совершенно не свидетельствует о признании своих ошибок. Сегодня это говорит лишь о недовольстве теми, кто раздавал обещания и не выполнил их. Выглядит примерно так: “Нас обманули плохие люди, а сами мы ни в чем не виноваты!”

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *