Кабмін скоротив норми харчування для інвалідів і ветеранів

Кабмін скоротив норми харчування для інвалідів і ветеранів

Кабінет міністрів України істотно знизив добові норми харчування ветеранів війни та інвалідів в здравницях, підвідомчих Міністерству соціальної політики.

Як пишуть журналісти українського опозиційного видання «Голос Правди» з посиланням на постанову уряду №499, норма житнього хліба зменшилася з 250 до 100 грам, пшеничного борошна — з 40 до 25 грам, цукру — з 60 до 55 грам, меду — з 7 до 5 грам, кондитерських виробів — з 50 до 40 грам, риби та рибопродуктів — з 120 до 90 грам, кисломолочного сиру — з 100 до 80 грам, сметани — з 40 до 25 грам, вершкового масла — з 65 до 40 грам, спецій з 2 до 0,2 грам. Також з переліку були виключені ковбасні продукти, сало і смалець. Встановлені норми для кави натуральної розчинної (5 грам), кави злакової (4 грама) і какао (4 грама). Крім того, згідно з постановою, добова норма таких продуктів як фрукти сушені, мед, кава натуральна, кава злаковий і какао, сумується за 7-10 днів і реалізується за 2-3 прийоми протягом цього періоду.

У разі відсутності необхідних продуктів харчування можна проводити їхню заміну згідно із затвердженими Міністерством охорони здоров’я нормами заміни продуктів.

У повідомленні, яке додається до постанови, наголошується, що дане рішення «дозволить забезпечити належний рівень комплексного лікування, профілактики захворювань та вдосконалення лікувально-профілактичного процесу».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *