Брехливість і цинізм українських грантоїдів

Джордж Сорос

Сьогодні багато говорять про хакерську атаку на електронну пошту фонду Джорджа Сороса. Закулісний вплив на політику України американського фінансиста став надбанням гласності. Хоча про його підтримку шоколадних друзів було відомо давно. Та ж Нуланд відкрито заявила, що США вклали 5 мільярдів доларів у революцію на Майдані.

Недарма Захід здригнувся, коли ми свого часу спробували посилити законодавство про гранти. Недарма тоді спробували налякати Олену Бондаренко і мене забороною на в’їзд у США. Хоча, відверто кажучи, я туди і не збирався, зате був співавтором законопроекту про контроль над грантами.

Ми спробували за прикладом тих же США ввести в українське законодавство поняття “суспільна організація, що виконує функції іноземного агента”, зобов’язати грантоїдів звітувати за витрачені зарубіжні засоби, а також платити податок на прибуток. Грантоїди офіційно стати “іноземними агентами” побоялися, підняли вереск при підтримці все тих же ляльководів.

По суті, ми взяли за руку тих, хто скупив журналістський актив в Україні і почав за допомогою медіа впливати на внутрішню політику держави. Танцювати під чужу дудку заборонено. Але хто ж відмовиться від грошей, коли на кону ще й перспективи потрапити у владу. Тому почалися грантоїдські скачки на Майдані під прикриттям євроінтергації.

Розкриття пошти Фонду Сороса підтвердило, що гроші журналісти-стрибуни з-за кордону отримували. За них вони мали дискредитувати в своїх матеріалах Росію. Тому тепер гранично зрозуміло, чому в разі найменшого НП в РФ у «патріотичних» ЗМІ піднімався страшний галас, а в разі порушення прав людини в США – мовчок.

Мені б дуже хотілося, щоб у ситуації навколо України не було ні чиєї руки, щоб ніхто не канючив копійки, а потім відпрацьовував ціною людських життів. Україна повинна бути незалежною не на папері, а на ділі. Тому грантову діяльність треба контролювати. Ми прикрутимо апетити грантоїдів. Україна буде жити по-українськи.

Володимир ОлійникЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *