Збірна України з футболу достроково вибула з Євро-2016

Збірна України з футболу достроково вибула з Євро-2016

Збірна України з футболу достроково вибула з Євро-2016 і стала одниєю з найгірших команд чемпіонату Європи, зайнявши передостаннє місце за результатами матчів.

Гіршою за українську збірну виявилася лише збірна Туреччини. Однак турки обіграли в останньому турі групового етапу команду Чехії та навіть мали шанси вийти у плей-офф. На відміну від них українці не забили у ворота суперників жодного гола.

Усі команди, які фінішували на четвертих місцях у своїх групах, набрали хоча б одне очко. Збірна України, програла всі свої зустрічі, поступившись командам Німеччині, Північній Ірландії та Польщі.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 21.07.2016 at 15:48
    Посилання

    Депутат Верховной Рады Борислав Береза назвал причину неудачного выступления сборной Украины по футболу на Євро-2016. Он заявил, что проблемы сборной заключаются в том, что один из ее игроков не поет Государственный гимн Украины. Страшно подумать, каких результатов достигла бы команда Украины, если бы Ракицкий перед матчем не только пел, но еще и плясал гопака! А вообще нужно признать, что когда-то Россия и Украина не только на равных смотрелись с ведущими командами Европы, но и становились лучшими на континенте. Вот только тогда они играли в одной команде – в сборной СССР.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *