В Україні майже в 2 рази зросли тарифи на тепло і воду

В Україні зросли майже в 2 рази зрости тарифи на тепло і воду

Майже вдвічі підвищилися тарифи на тепло і воду в Україні з 1 липня. Середній тариф по країні підвищено з сьогоднішнього дня з 650 грн до 1043 грн за 1 Гкал (в окремих регіонах — до 1600 грн). В межах 63-78 грн тепер варіюється вартість кубометра гарячої води в залежності від регіону. Пов’язано це, як пояснюють представники влади, з встановленням єдиної ціни на газ для населення і підприємств теплокомуненерго на рівні 6,8 тисяч гривень за тисячу кубометрів. Відповідні рішення раніше були прийняті Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЭКП).

Також з 1 липня НКРЭКП підвищила вартість електроенергії для промисловості на 8-10%.

Все це вчергове призведе до підвищення цін на споживчі товари та удорожчання життя для громадян України.

Однак уряд компенсує ці проблеми звичними обіцянками про зростання реальної заробітної плати на рівні 5,4%. Це зростання нам обіцяють вже дуже скоро – у наступному 2017 році. Також нам обіцяють зростання економіки на 1% вже у цьому році і зростання ВВП на рівні 3% у найближчі роки, а ще – скорочення рівня безробіття з офіційних 9% до офіційних 8,7%. І, зрозуміло, добре всім відомий з 2014 року бонус – безвізрвий режим з Євросоюзом, який вже ось-ось буде введено.

Проте переважна більшість громадян України не бачить ніякої користі у такій арифметиці. Соціологічне дослідження громадської думки, що було проведене компанією Research & Branding Group свідчить про те, що із розумінням до підвищення тарифів готові поставитися лише 6% українців, тоді як не готові — дев’ять з десяти громадян країни (91%).

Згід\дно результатів опитування, більшість українців (81%) взагалі заявляють, що не зможуть оплачувати рахунки після підвищення тарифів. Проте в уряді знають – громадяни платити зможуть. Ну, куди ж вони дінуться!..З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 03.07.2016 at 12:34
  Посилання

  Уже сейчас Украина на 2-м месте в мире по коэффициенту смертности, и на 182-м – по коэффициенту рождаемости. К чему приведёт отмеченное повышение тарифов – однозначно, к ещё большему ухудшению ситуации. Помнится, Ющ и другие свидомые гнали волну про геноцид коммунистов. А нынешняя ситуация – разве это, по сути, не геноцид? По-моему, чистой воды геноцид, только латентный.

  Відповісти
  • 03.07.2016 at 13:18
   Посилання

   Современный – гораздо более эффективный. Кроме того, преступную политику коммунистов всё-таки нельзя назвать геноцидом, потому что они пытались по-варварски “улучшить” свой народ, а не уничтожить его. Ведь они сами были частью этого народа и, в соответствии со своими извращенными представлениями о справедливости, желали блага своей стране. А нынешние правители желают денег. Родина для них понятие весьма условное. Корпорация такая. Ресурсная база. И народ – всего-лишь один из ресурсов, который можно конвертировать в деньги путём уничтожения в рамках конкретного геополитического заказа.

   Відповісти
 • 06.07.2016 at 06:20
  Посилання

  Людей решили полностью загнать всеми возможными повышениями, сколько уже можно издеваться над своим народом.

  Відповісти
 • 08.07.2016 at 20:35
  Посилання

  Последнее повышение тарифов на тепло и воду просто шокировало. Да, с арифметикой в Украине туго, ну как же дальше жить большей части населения?

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *