Православна українська молодь взяла участь у ХІХ Міжнародному фестивалі «Браття»

Українська молодь взяла участь у ХІХ Міжнародному фестивалі «Браття»

ХІХ Міжнародний православний молодіжний фестиваль «Браття» проходив з 16 по 23 липня 2016 року в Білорусі. У заході взяли участь близько 400 молодих людей з різних православних країн, однією з найбільших була делегація з України — близько 80 осіб.

Очолював українську делегацію голова Синодального молодіжного відділу Української Православної Церкви єпископ Обухівський Іона, також були присутні його заступники — архімандрит Іоасаф (Перетятько) та протоієрей Миколай Могильний, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Форум проводиться 12 років поспіль, і за цей час його приймали такі країни, як Україна, Білорусь, Росія, Греція та Ізраїль. Цього літа місцем розташування наметового табору учасників стала мальовнича місцевість у межах древніх міських валів поблизу старовинного містечка Заславль, що неподалік від Мінська. Організатором виступив Синодальний відділ у справах молоді Білоруської Православної Церкви.

Під час церемонії урочистого відкриття фестивалю було зачитано вітальне слово Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

За 9 днів учасники фестивалю мали можливість відвідувати тематичні лекції, бесіди, екскурсії, паломництва, спільні молитви та богослужіння, і, найголовніше, відбувалося живе спілкування православної молоді.

Завершився форум нічною Божественною літургією в день пам’яті преподобного Антонія Печерського, 23 липня, яку звершили єпископ Борисовський і Марьїногорський Веніамін та єпископ Обухівський Іона у співслужінні учасників фестивалю в священному сані. За богослужінням всі учасники причастилися Святих Христових Таїн.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *