Технологія «Невідомі снайпери» або Хто вбивав людей на Майдані

Технологія «Невідомі снайпери» або Хто вбивав людей на Майдані

З моменту розстрілу бойовиків Майдану, випадкових перехожих і міліціонерів у центрі Києва пройшло вже майже 2,5 роки. Розслідування не завершено. Відповіді на запитання, ким же були «невідомі снайпери», що розстріляли людей, досі немає. І бути не може. Винних так і не знайдуть.

Чому?

Тому що технологія «невідомих снайперів» – це частина методики захоплення влади. У людей стріляє не влада, а ті, хто до влади рвуться. Саме «опозиція» організовує за підтримки спецслужб США стрілянину по людям. Далі відповідальність БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ДОКАЗІВ покладається на владу, і здійснюється державний переворот. «Кривавий режим» змітається на хвилі обурення й ненависті. А потім…

Потім йде довге слідство, яке чомусь не може РОКАМИ довести, що завдяки «незалежним» ЗМІ знає кожен – винна стара влада. Ось тільки довести це неможливо тому, що силовики не стріляли в людей. Слідство спускається на гальмах, людей годують «завтраками» (ось-ось справа розкриємо!). Влада захоплена, справу зроблено.

«Невідомі снайпери» — дуже стара технологія. Вона застосовувалася в 1993 році в Москві, вона пройшла через всі країни, де була «арабська весна» (Єгипет, Сирія, Туніс, Йемен). Її застосовували в Киргизії і Таїланді. Саме за цією схемою скидали Ніколає Чаушеску в Румунії.

Про те, що снайпери стрілятимуть на Майдані, я написав за МІСЯЦЬ (!) до самої стрільби. Моя книга «Націоналізація рубля», де ціла глава присвячена «невідомим снайперам», вийшла за 4 роки до київського Майдану.

Для США — це звичайний прийом у поваленні неугодних режимів.

Перш ніж ви подивитесь відео-розслідування, мені хотілося б сказати кілька слів.

На Майдані вбили людей. Вбили нахабно і цинічно, розстрілювали як на сафарі. Цей злочин не повинен залишитися безкарним. Вбивці повинні заплатити за пролиту кров. І ті, хто організував захоплення влади, а для цього посадив снайперів до вікон непримітних київських будинків на вулиці Архітектора Городецького, щоб ЗБОКУ впритул розстріляти введених в оману активістів Майдану. Вбити абсолютно випадкових людей, медсестер. Зробити з них «небесну сотню».

В Україні вже два роки йде громадянська війна. Час прозрівати.

Ви можете не вірити нікому, говорити про «російську пропаганду». Але є траєкторія куль, є така наука як балістика.

Покидьки вбили людей і, прикриваючись їх кров’ю, захопили владу, щоб ще більшою кров’ю, що ллється щодня на Донбасі, її утримати.

Ви можете не вірити нікому. Просто подивіться, задумайтеся.

Хто вбив ваших друзів, близьких, знайомих?

Миколай СтариковЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *