США ввели нові санкції проти російських оборонних компаній

Російська зброя

Сполучені Штати Америки ввели нові додаткові санкції проти російських компаній, що займаються розробкою, виробництвом, ремонтом та постачанням озброєння. Зокрема, під дію обмежень потрапили московське КБ “Кунцево”, КБ машинобудування з Коломни і 150-й авіаремонтний завод з Калінінграда. Про це йдеться у повідомленні Держдепартаменту США.

Крім того, продовжено санкції щодо КБ приладобудування з Тули і НВО машинобудування, які були введені у вересні 2015 року. Санкції поширюються також на дочірні та афілійовані структури зазначених організацій.

Крім російських підприємств, обмеження введені проти білоруської корпорації “Білзовіншпромсервіс”.

Американським урядовим відомствам забороняється вступати в контрактні відносини із зазначеними структурами, надавати їм допомогу і поставляти товари, послуги або технології, зазначені у відповідних переліках. Дія санкцій розрахована на два роки.

Офіційно введення нових заборон та обмежень ніяк не пов`язується з ситуацією в Україні. Формально повідомляється, що США підозрюють російські компанії у постачанні Ірану, Північній Кореї та Сирії “заборонених технологій, які можуть бути використані для виробництва зброї масового ураження та ракетної техніки”.

У Міністерстві зовнішніх справ Російської Федерації заявили, що санкції США проти російських оборонних підприємств можна розцінити як непряму підтримку терористів.

Про це, зокрема, заявив заступник голови МЗС РФ Сергій Рябков. Він наголосив, що Вашингтон, “розкручуючи маховик санкцій”, вирішив вкотре спробувати чинити тиск на низку компаній ОПК Росії, що “наочно демонструє суть політики” США – “Як можна розцінити прагнення Білого дому “покарати” російські підприємства, які допомагають сирійському народові боротися з ІДІЛ та іншими терористичними угрупованнями? Що це, як не непряма підтримка терористів?..”З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 04.07.2016 at 03:07
  Посилання

  А что российский ВПК не может обойтись без американцев? Хотя если возмущенно комментируют, наверное, приходится туго.

  Відповісти
 • 05.07.2016 at 18:07
  Посилання

  Ну если это вообще теоретически возможно? Потенциальные соперники разве могут зависеть друг от друга оружием?

  Відповісти
 • 06.07.2016 at 19:29
  Посилання

  Почему-то мне думается, что в основе здесь лежит больше стремление всеми способами ослабить конкурента, чем негодования по поводу подозрений (!) в том что Россия торгует технологиями с врагами Америки – грязный приёмчик, который часто используют Штаты (достаточно вспомнить Ирак, когда поводом для вторжения стали подозрения, что там разрабатывается атомное оружие). А на самом деле идёт бескомпромиссная борьба за рынки сбыта военной техники.

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *