Синод УПЦ закликав віруючих приєднатися до Хресного ходу з молитвою за мир в Україні

Синод Української Православної Церкви закликав віруючих приєднатися до Всеукраїнського хресного ходу за мир

Священний Синод Української Православної Церкви, засідання якого відбулося 20 липня 2016 року в Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі під головуванням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія, подякував архіпастирям, духовенству і мирянам Української Православної Церкви, які взяли участь в організації та проведенні Всеукраїнського хресного ходу за мир на Україні (журнал № 24).

Синод призвав віруючих приєднатися до участі у Всеукраїнському хресній ході, а також посилити свої молитви за мир, єдність і любов на Україні. Одночасно було наголошено на неприпустимості використання під час Всеукраїнського хресного ходу будь-яких політичних гасел і атрибутики, повідомляє офіційний сайт Української Православної Церкви.

Священний Синод також направив запрошення президенту України, голові Уряду України, голові Верховної Ради України та голові Київської міської державної адміністрації взяти участь у молебні на Володимирській гірці, хресному ході 27 липня в столиці України та інших святкових заходах з нагоди Дня Хрещення Русі. Також до участі у традиційних урочистостях з нагоди Дня Хрещення Русі запрошені глави дипломатичних представництв іноземних держав в Україні.

Нагадаємо, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви 3 липня зі Свято-Успенської Святогірської лаври на сході України і 9 липня зі Свято-Успенської Почаївської лаври на заході України розпочався багатотисячний Всеукраїнський хресний хід з молитвою за Україну. Хресні ходи, які проходять з одними з найбільш шанованих чудотворних ікон Божої Матері «Почаївської» і «Святогірської», проходять по території Донецької, Харківської, Полтавської, Черкаської, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської та Київської областей.

27 липня, напередодні святкування дня Хрещення Русі, дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, хресні ходи зустрінуться в Києві на Володимирській гірці. Звідси після традиційного щорічного молебню хрестохідці попрямують в Києво-Печерську лавру для участі в урочистих богослужіннях. 28 липня на площі перед Успенським собором Лаври буде звершена Божественна літургія.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *