Руська Церква заявила про підготовку Всеправославного собору за участю всіх Церков

Руська Церква заявила про підготовку Всеправославного собору за участю всіх Церков

Руська Православна Церква продовжить підготовку Всеправославного собору, і їй відомі механізми, як цю роботу успішно здійснити. Про це заявив голова Синодального відділу Московського патріархату із взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ Володимир Легойда, повідомляє РІА «Новини».

«Собор є результатом нормального ходу православного життя. Незважаючи на всі труднощі, він повинен бути ретельно підготовлений. Я можу повторити нашу готовність працювати в цьому напрямку, і думаю, що ми знайдемо способи, як цю роботу здійснити. Механізми відомі, треба трошки почекати», — сказав Легойда.

Голова синодального відділу висловив надію, що «єдність, яка існує в православній Церкві, і братерські відносини все одно зможуть подолати будь-які складнощі, які існують».

«Мені здається, що всі ці труднощі можуть бути подолані, але при розумінні того, що кожна позиція заслуговує поваги, що не можна відмахнутися, не можна демократичним голосуванням щось “продавити”. Важливо почути кожну Церкву, кожен голос і спробувати одноголосно прийти до якихось спільних важливих речей. Я сподіваюся, що все це можливо», — додав Легойда.

Нагадаємо, 15 червня Священний Синод Руської Православної Церкви назвав собор на Криті важливою подією, зазначивши при цьому, що він не може розглядатися як Всеправославний. Тому РПЦ не визнала загальноправославного статус прийнятих на Соборі документів, а їх тексти було вирішено спрямувати на вивчення до Синодальної біблійно-богословської комісії.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *