Навіщо Київ кидає солдатів у безнадійні атаки і прориви?

Навіщо Київ кидає солдатів у безнадійні атаки і прориви?

Українські силовики знову зробили спробу прорвати оборону Донецької народної республіки. Цього разу українська армія пішла на прорив у районі колишнього аеропорту Донецька. Вогнем у відповідь атакуючі були відкинуті на вихідні позиції.

«У результаті зіткнення противник зазнав втрат близько семи пораненими і трьох убитими», – повідомив заступник командувача оперативного командування «Донецьк» Едуард Басурін.

Інформація про втрати поки уточнюється. За результатами атаки Едуард Басурін припустив, що це могла бути розвідка боєм.

«Україна різко активізувала операції на всій лінії фронту. Багато в чому це пов’язано з тим, що інтерес до неї з боку Заходу почав згасати. Треба терміново нагадати про себе. Однак, якщо Київ почне все-таки нову широкомасштабну операцію, українські війська знову згадають слово «котел», а Україна втратить додатково кілька міст, контрольованих нею нині…», – вважає директор Центру євразійських досліджень Володимир Корнілов.

Експерти переконані, що активізація бойових дій перш за все пов’язана з політичною та соціальною ситуаціями всередині самої України, що загострилася до краю.

«Провокації сьогодні потрібні тільки владі, що б відстрочити заслужене “ГЕТЬ”!», – вважає український політолог Павло Карназицький.

Активізація військових дій необхідна Порошенку з метою «перемикання» вируючої народної ненависті на зовнішнього ворога, а також для спалювання в чергових котлах пасіонарного радикального елемента – потенційних вождів нового Майдану.

«Єдиний варіант стабілізації влади для Києва – знову розв’язати війну», – пише на своїй сторінці у Фейсбуці відомий російський журналіст і ведучий Дмитро Куликов.

У таборі повідомляють, що українські силовики стягують до лінії зіткнення на Донбасі безліч танків і артилерії.

«Гранітне, у 10 кілометрах від лінії зіткнення відзначено місцезнаходження восьми танків, трьох 120-міліметрових мінометів і п’яти автомобілів з боєприпасами», – повідомляє Басурін.

Крім бойової техніки, за словами Басуріна, в район Жованки, що за три кілометри від лінії зіткнення, прибуло до двох батальйонів українських силовиків «з метою їх обкатки в умовах бойових дій».

А значить, будуть ще жертви як з того, так і з іншого боку лінії розмежування. Знову буде литися кров українців на догоду Порошенку і його західним кураторам.

«Можливий сценарій, коли до Порошенка прийдуть на розмову військові, яким він як і раніше віддає смертельні накази йти в бій, замість закінчення війни і надання обіцяних благ. Порошенка вже ненавидить вся країна», – вважає депутат ВР трьох скликань, співзасновник Комітету спасіння України Володимир Олійник.

При збереженні нинішньої влади в України немає перспектив для встановлення миру.

«Чи допоможе тільки народне повстання в Україні, коли народ буде доведений вже до ручки. Потрібно міняти режим. Це окупаційний режим, який обслуговує не інтереси України. Це не національно орієнтована влада, це окупаційна влада, яка в загалом розпродає Україну і працює в інтересах олігархів», – вважає військовий оглядач, полковник запасу Олександр Жилін.

Все у владі народу України. Якщо люди ухвалять вольове рішення і повалять окупаційний режим, війна припиниться.

«Треба міняти вічно п’яного капітана, поки корабель остаточно не пішов на дно. До управління державою повинні прийти люди, які не тільки беруть зобов’язання перед народом, а й виконують їх. Люди, для яких національний інтерес буде на першому плані. Люди, які зможуть вибудувати добросусідські відносини в усіх напрямках, і в першу чергу з Росією. Глобальні геополітичні питання повинні вирішуватися, виходячи з інтересів країни і народу, а не власної кишені», – вважає депутат ВР трьох скликань, співзасновник Комітету спасіння України Володимир Олійник.

Київ не залишає надії взяти Донбас силою. Українські солдати гинуть у безнадійних атаках, в які їх кидають бездарні командири. А українське командування, усвідомлюючи вкрай слабкі шанси прорвати оборону ополчення, кидає все нове й нове гарматне м’ясо в топку війни, абсолютно не шкодуючи ні солдатів, ні мирних жителів прикордонних районів Донбасу.

І тут вже реально – все у владі народу України. В іншому випадку смерті по обидва боки конфлікту триватимуть.

Валеріан ПідмогильнийЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *