До бандерівців. Моліться за московських попів, сепарів-монахів і бабок-терористок!

До бандерівців

Дорогенькі вороженьки! Моліться за московських попів, сепарів-монахів і бабок-терористок! Моліться з любов`ю, від щирого серця – так, як вони моляться за вас! Бо тільки завдяки їхній молитві до Господа і Матінки Божої “ще не вмерла Україна”, а не завдяки вам, вашим жидам та кредитам МВФ. Ви й самі можете в цьому переконатися на конкретних прикладах. Ось, навмання – Українська Православна Церква Крим зберегла під своєю рукою, а ви Крим просрали. І Донбас через вас, свідомитів чортових, тепер втрачаємо… Хоча ні, Донбас нікуди не дінеться – він ще повернеться, аж по самий західний кордон… Ну, про це іншим разом…

Любі друзі! Будь ласка, очумайтеся від медійного дурману, яким заперділи інфопростір ЗМІ ваших олігархів. Вимкніть телевізор і вмикніть мозок. Не шукайте серед московських попів, сепарів-монахів і бабок-терористок, що йдуть у Київ хресною ходою, агентів ФСБ та армійський спецназ Російської Федерації. Повірте, заради того, щоб опинитися у Києві, не треба шикуватися побатальонно і йти парадним строєм перед журналюхами ТСН. Якщо треба буде кудись потрапити, російська спецура зробить це тихо й непомітно, якомога далі від масових заходів – як і будь-які їхні колеги з будь-якої країни світу. Ну, ви ж військові люди. Маєте розуміти такі прості речі…

Пані та панове! Бережіть московських попів, сепарів-монахів і бабок-терористок! Не заважайте їм розмовляти з Богом. Не деріть свої горлянки дурними гаслами про москалів і ножі. Бо не гасел, а миру, молитви, Божої допомоги потребує зараз згвалтована вами Україна. Заспокойтеся. Не розмовляйте, як ви звикли, із православними людьми матюками, бо матюки то говірка педерастів і проституток – і цим ви самі викриваєте свою сутність. Просто соромно за вас. Такий от підар-патріотизм викликає огиду не тільки в кожного українця, а й взагалі у будь-якої нормальної людини…

Брати і сестри! Не треба вчити життю московських попів, сепарів-монахів і бабок-терористок! Вони краще за вас знають, до якої церкви ім треба ходити. Не лізьте у справи, в яких нічого не тямите. Бог не дивиться на структурну належність Церкви у національному, політичному чи бізнесовому ракурсі, як дивитесь ви, та ті, кому ви продали Україну. Не в назві справа і не в географії, а в канонічності – тобто справжня Церква чи ні. В Церкви свої закони, які встановив Господь і Його пророки. Ви, як і ми – ну, не зовсім такі… Отож, давайте не будемо із себе удавати святих старців і вчителів людства.

Жидобандероньки і жидобандерики! Христом Богом молю вас, не ображайте і не залякуйте московських попів, сепарів-монахів і бабок-терористок! Бо слабкі вони і грішні. Кажу вам точно – ми, православні, всі такі. І може так статися, що у якійсь момент не вистачить християнської любові, щоб після удару по лівій щоці в черговий раз підставити праву. Не спокушайте. Навіть попи наші православні можуть прогніватися. І  заради спасіння душ, а не тіл, буде тоді благословення боронити Віру і Вітчизну, як колись в давнину – козакам Запорізької Січі та гайдамакам Холодного Яру. І повернуться в Україну страшні і величні часи хмельниччини й коліївщини. Повстануть люди, як тоді казали, “за землю руську, за віру православну” – і полетять ваші буйні та дурненькі голівоньки…

Слухайте, братики, у той час, коли підійметься з колін принижений вами, обдурений та пограбований вашою жидвою народ України – ваші співи, гасла, обереги й вишиванки вже не допоможуть вам прикидатися українцями. То беріть себе у руки вже зараз. Покаяння творить дива. Люди вас пожаліють і зрозуміють, вони терплячі та милосердні, бо попів своїх московських звикли слухатись і прощати заради Христа навчені.

Не шукайте хитрих вивертів. Навіть не сподівайтеся, що рятувати вас кинеться оте європейське та американське панство, яке ви так віддано цілуєте у дупу, чи ті президенти та депутати, яких ви там собі наобирали після Революції Гідності… Ніхто вас не врятує. Ніхто не пожаліє скажених собак революції… Тільки Бог, якого ви зрадили, що юдеї, і продовжуєте розпинати день за днем, скоюючи злочини проти Церкви Його Святої і багатостраждального народу Його.

Одумайтеся, люциперові діти! Кайтеся та моліться – моліться за отих московських попів, сепарів-монахів і бабок-терористок! Моліться разом з ними. Бо любить їх Бог, слабких і грішних. Бо чує Господь своїх вірних. І за їхньою молитвою простить нам наші підлотні й криваві гріхи, поверне нам із вами любов, розум та совість, а Україні – мир і надію на Воскресіння.

Славко ЯценкоЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 26.07.2016 at 22:11
  Посилання

  ой насмішив, звідки ти такий узявся не розумію, наче наш чи хєр з бугра

  Відповісти
  • 02.08.2016 at 12:47
   Посилання

   Давайте поговоримо не про мене, а про Україну – про те, що ви з нею зробили, що зараз робите, і як тепер нам усім із цим жити.

   Відповісти
   • 02.08.2016 at 13:01
    Посилання

    1) В мене нема ніякого бажання розмовляти з хворою людиною. 2) Не подобається Україна? Чемодан-вокзал-Россия.

    Відповісти
    • 02.08.2016 at 13:37
     Посилання

     Я ж вам не пропоную “Валізу-Вокзал-Вашингтон”. Нащо пишете дурниці і діагнози роздаєте? Маєте що сказати по справі? Ні? Сидіть тоді собі мовчки у своєму європейському куточку, не заважайте людям і не лізьте у наші сімейні українські справи.

     Відповісти
     • 02.08.2016 at 14:24
      Посилання

      Не маю ніякого бажання розмовляти з людиною, відповіді якої знаю наперед. Це нудно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *