Фотоепізод. Нацисти намагаються зупинити Хресний хід під Києвом (2016)

Хресний хід під Києвом

Всеукраїнський хресний хід за мир, любов і молитву за Україну, що за благословінням Предстоятеля Української Православної Церкви вирушив до Києва зі Святогорської (на Сході) і Почаївської (на Заході) лавр, подолав сотні важких кілометрів до столиці України. У Києві на День Хрещення Русі дві гілки Хресного ходу зустрінуться на спільному молебні, а потім на Божественній літургії у Києво-Печерській лаврі.

Мабуть, в історії України ще ніколи не було такого, щоб хресна хода викликала настільки сильний  тваринний переляк, таку істерику у влади і ії неонацистьких прибічників.  Провладні ЗМІ одразу оголосили, що на Київ під керівництвом Московського Патріархату ведуть наступ православні провокатори, сепаратисти, вороги української нації і держави. А “європейські революціонери” всіх сортів та ступенів зомбованості поставили собі за мету залякати віруючих погрозами репресій та вбивств, аби будь за що зірвати всенародну молитву покаяння та примирення…

На фото – один з епізодів цих подій. Передмістя Києва. “Герої Майдану”, “герої АТО” і “громадські активісти” вигукують на адресу православних християн лайливі гасла, намагаються прорвати поліцейський кордон та жбурляють яйця в ікону Пресвятої Богородиці…З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *