Держсекретар США прибув до Москви для переговорів по Україні та Сирії

Джон Керрі і Сергій Лавров
Державний секретар США Джон Керрі прилетів до Москви, щоб у ході дводенного візиту обговорити з російським керівництвом кризову ситуацію в Сирії, а також питання мирного врегулювання на Донбасі.

Це другий вже візит Керрі в Росію в 2016 році, і надії на конструктивний діалог, що здатні поліпшити російсько-американські відносини, висловлюють обидві сторони переговорного процесу. Поте після нещодавніх невдалих українсько-європейсько-російських переговорів у Мінську більшість експертів не прогнозують суттєвих змін у позиціях переговорників.

Під час свого візиту держсекретар США  зустрінеться не тільки з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим, але і з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 15.07.2016 at 15:36
  Посилання

  Розмова президента Росії Володимира Путіна і держсекретаря США Джона Керрі була конструктивною і «досить відвертою», але не зняла всіх питань. Про це за підсумками переговорів політиків розповів прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков. Керрі зауважив, що позитивно оцінює шанси на врегулювання конфлікту в Україні: «Нам належить виконати багато домашньої роботи, і я думаю, що є всі можливості, щоб забезпечити реальне врегулювання».

  Відповісти
 • 15.07.2016 at 18:39
  Посилання

  Іздити туду-сюди без ніякого сенсу ніхто з цих людей ніколи не буде. Про що хотіли, про те вони домовилися, а людям нічого не кажуть. Відбрехуються загальними фразами. Бо думка українців їх не цікавить і вони не хочуть, щоб ми приймали участь у прийнятті рішень. Ми для них папуаси, а не народ.

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *