Бійня в Ніцці – результат ігор США із дияволом

Бійня в Ніцці - результат ігор США із дияволом

В Мережі — моторошні фото. Трупи людей в найстрашнішому вигляді громадяться купами після проїзду «вантажівки-вбивці», керованої ісламським терористом. 80 з гаком загиблих, більше сотні поранених, серед жертв багато дітей — такий жахливий підсумок терористичної атаки в Ніцці.

Після виявлення у вантажівці вогнепальної зброї та гранат, всі сумніви у терористичних мотивах можуть бути забуті. Це — теракт. Це — ІДІЛ.

На цей раз вражає не тільки кровожерливість вбивць, але і їх варварська винахідливість. Що може бути простіше, ніж викрасти вантажівку? І що може бути страшніше багатотонної машини, яка як таран пронеслася по натовпу, розкидаючи людей наче кеглі?!..

Остаточно «добиває» те, що водій не просто їхав крізь натовп, а цілеспрямовано «полював» на втікачів: «Спочатку ми подумали, що водієві погано, машина виляла з боку в бік. Але швидко зрозуміли, що шофер давить людей навмисне»….

І це криваве «GTA» розтягнулося майже на два кілометри заповненої народом набережної Променад дез Англэ. Потім мерзотника таки застрелили поліцейські.

Я не побоюся сказати про дві речі. Можете зі мною сперечатися, але спершу вислухайте.

Перша — ніякі додаткові заходи безпеки не врятують цивілізований світ від все нових і нових терористичних атак фанатиків. Всіх можливих способів масового вбивства людей передбачити неможливо. Кине влада всі сили на виявлення бомб і вогнепальної зброї — ісламісти будуть таранити натовп вантажівками. Візьмуть під контроль всі вантажівки або попередять їх можливий проїзд в людні місця — почнуться підпали. Посилять пожежну безпеку — отруять що-небудь.

Навіть простим «холодняком» декілька безумців можуть перерізати цілий дитячий сад. Вони завжди будуть на крок попереду.

Неможливо перетворити всі дитячі садки, школи, редакції газет, стадіони, станції метро і набережні в фортеці. Неможливо постійно жити в умовах військового станону. Тому єдиний шанс припинити цей жах — викорчувати сам корінь проблеми, вогнем і залізом знищити «кормову базу», кадрову школу і мозковий центр тероризму — ІДІЛ.

І ось тут виявляється вражаюча річ, яка «по-друге»! Раптом виявляється, що для деяких країн будь-яка кількість трупів мирних жителів в кожній із країн — ніщо у порівнянні з їх геополітичними амбіціями. Нехай терористи вбивають кого завгодно, включаючи дітей і жінок, і в будь-яких кількостях — нічого, вони все одно «корисні сучі діти», адже час від часу вони паскудять Росії, а за це їм можна все пробачити.

Ось Петя Іудовіч Порошенко лицемірно співчуває сім’ям загиблих — а що ж раніше ти, падлюка, не вкоротив свого пса Геращенко та інших «миротворців», які зливали дані російських льотчиків у Сирії терористам? Росія била тих, хто вбиває дітей, а ти і твої шавки намагалися допомагати тим тварям! Ти, фекальний шоколадник, на стороні терористів-дітовбивць!

Чому на Україні постійно спливають пов’язані з ІДІЛ персонажі, чому в нацбатах спокійно набираються бойового досвіду ті, хто потім використає його для тероризму? Ви, прокляті нацисти, поділяєте відповідальність за всіх убитих іділивцями людей! Навіть броньовики ІДІЛ виявилися обшитими української сталлю…

Але ж українське «сором’язливе» використання ІДІЛ — це лише краєчок проблеми. А коріння її — в Пентагоні і Вашингтоні. Там, де вигодували спершу Бін Ладена, потім ще купу «наших сучих дітей», які повинні були воювати з СРСР, а потім — ну треба ж! — ці хлопці розгорнули зброю проти своїх вчителів і проти решти світу. Не годуй США моджахедів в Афганістані — не було б 11 вересня. Не вторгнись воно в Ірак, не виникло б ІДІЛ з колишніх саддамівських офіцерів.

І, звичайно ж, не финансируй Америка «помірні» джихадистські угруповання в Сирії, які заважали Асаду, відволікаючи його сили від боротьби з ІДІЛ, то і терактів в Європі не було б, так як з ІДІЛ було б давно покінчено. А так — все як є.

Збитий 8 липня Мі-25, був уражений американської ракетою. Як вона потрапила до ісламістів — питання риторичне. Кожен убитий в Ніцці, Парижі, Стамбулі — це наслідки тупих американських геополітичних ігор і експериментів з вирощування «ручних монстрів».

Я не здивуюся навіть, якщо незабаром з’ясується, що США руками своїх кишенькових терористів з ІДІЛ тиснуть на Францію як на останню більш чи менш сильну незалежну країну Європи. Інші давно стали американськими васалами, а горді галли, вірні заповітам де Голля, поки ще якось примудряються не потрапити в повну кабалу до янки. За що і розплачується сотнями трупів….

Не можна закривати очі на першопричину, інакше розплачуватися за сліпоту доведеться вже не сотнями, а тисячами мирних жертв. Світ повинен сказати Америці і Україні Майдану: припиніть підтримувати покидьків заради конфронтації з Росії і ставити цим під удар треті країни. І ткнути їх носом у фото з горою трупів.

Григорій Ігнатов,
Журналістська правдаЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *