30 липня Православна Церква вшановує Святогірську ікону Божої Матері

30 липня Православна Церква вшановує Святогірську ікону Божої Матері

1569 року на Святій горі було засновано Святогірський Успенський монастир. Стародавня чудотворна ікона Божої Матері була однією з головних святинь обителі і однією з тих небагатьох святинь, що вціліли після розграбування Святогорського монастиря у 1787 році.

У радянські часи список Святогірської ікони Божої Матері був дивним чином збережений благочестивими людьми. У вересні 1992 року ікону хресним ходом перенесли у Святогірський монастир і поставили в Успенському соборі.

З тих пір багато людей, хворих різними недугами, отримали зцілення після старанної молитви перед іконою Святогірської Богородиці, а іноді недужим посилалося зцілення після помазання маслом від лампади, що горить перед нею або прикладання до хворого місця засушених квіток, що прикрашали ікону.

Безліч золотих і срібних підвісок у чудотворного образу явно свідчать про звершені чудеса й милості до грішного роду людського Цариці Небесної.

Цими днями вклонитися Святогірській іконй Божої Матері можна було у Києві, у Києво-Печерській лаврі, куди чудотворний образ Богородиці принесли учасники Всеукраїнського хресного ходу.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *