За час громадянської війни у небойових ситуаціях загинуло більше тисячі солдатів «ЗСУ»

За час громадянської війни у небойових ситуаціях загинуло більше тисячі солдатів «ЗСУ»

У небойових ситуаціях загинуло більше тисячі «українських» солдатів. Про це повідомив Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, розповідаючи про військові втрати у роки громадянської війни (з 2014 року) та коментуючи смерть військовослужбовця Ігоря Тимощука від рук товаришів по службі у військовій частині Київської області.

За словами Головного військового прокурора, однією з найбільш гострих причин втрат є менталітет народу. «Нестатутні відносини, небойові втрати як невідновні, так і санітарні — це вражаючі цифри. Більше тисячі вбитих, близько 3 тисяч поранених. Це різні небойові ситуації: самогубство, алкоголізм, необережне поводження зі зброєю, нестатутні відносини і т. д», — розповів Матіос. «Українське суспільство хворе не тільки в армії, але і в цілому. Цінність життя на тлі економічних катаклізмів падає… В армії дідівщина була, є і буде завжди…»

При цьому Матіос зазначає, що нинішньої кількості військових прокурорів катастрофічно не вистачає для припинення протиправних дій «українських» військових. «Якщо ми хочемо відстояти незалежність України, створення системи військової юстиції є нагальною потребою… Не можуть 600 чоловік вирішити державну проблему».

Головний військовий прокурор констатує кругову поруку у військах, негативну роль посттравматичного синдрому та ігнорування владою проблем країни.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *