Серед жертв теракту у Стамбулі є громадяни України і Росії

Внаслідок теракту у Стамбулі постраждали громадяни України і Росії

Вчора ввечері (28 червня) У міжнародному терміналі аеропорту Стамбула було здійснено теракт, внаслідок якого, за останніми даними, загинуло 36 осіб, 147 отримали поранення. Атаки здійснили троє смертників, розповів губернатор Стамбула Васип Шахін. Три вибухи сталися на вході, виході і на парковці в міжнародному терміналі стамбульського аеропорту. Відповідальність за напад поки що не взяла на себе жодна терористична організація. Разом з тим, турецька поліція підозрює, що за вибухами стоїть так звана “Ісламська держава”.

Внаслідок теракту у Стамбулі постраждали громадяни України і Росії

Серед постраждалих внаслідок нічного теракту є українці. Про це повідомляє Департамент консульської служби міністерства закордонних справ України. “За уточненими даними, внаслідок теракту в а/п Стамбула загинула одна громадянка України та поранений один громадянин України (осколок потрапив в ногу)”, – йдеться у повідомленні.

Внаслідок теракту у Стамбулі постраждали громадяни України і Росії

«Є відомості, що постраждав російський громадянин, це записано з його слів, але підтвердити його громадянство ми поки не можемо. Він зараз перебуває в лікарні, отримав поранення в ногу», — повідомив представник генерального консульства Росії.

Внаслідок теракту у Стамбулі постраждали громадяни України і Росії

Голова комітету Ради Федерації РФ з міжнародних справ Костянтин Косачов висловив думку, що криваві атаки терористів-смертників на аеропорт Стамбула — це відповідь бойовиків на спроби Анкари налагодити відносини з Росією та Ізраїлем. «Це не курди, яких так побоюються в Анкарі… Теракт явно спрямований і проти спроб турецького керівництва налагодити відносини з Росією та Ізраїлем. Туреччину, судячи з усього, «попереджають», щоб вона не брала участь в формованому єдиному антитерористичному фронті, створюваному зусиллями, насамперед, російської дипломатії», — вважає Косачов.

Посольство України в Туреччині радить українським громадянам утриматися від поїздок в Стамбул. Наразі співробітники Генерального Консульства України у Туреччині здійснюють об’їзд лікарень з метою пошуку громадян України. Розшук ускладнюється тим, що доступ до лікарень та аеропорту тимчасово обмежений. Детальна офіційна інформація від поліції та губернаторства стосовно ідентифікації загиблих та поранених поки що відсутня.

Контакти консульстваЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *