У Тернополі заборонили публічну візуалізацію слів “Росія” та “Москва”

Демонтаж вивіски. Західна Україна, Чернівці

В Тернополі вирішили заборонити використання у публічних місцях та на об’єктах реклами слів «Росія», «Російська Федерація» та «Москва», включаючи переклади цих слів на інші мови.

Відповідне рішення прийняли депутати міської ради. Під час розгляду проекту міський голова Сергій Надал зазначив, що з даною ініціативою виступили націоналістичні громадські організації обласного центру.

В рішенні міськради сказано, що заборона на визначені слова приймається, як відповідь на “ведення Росією неоголошеної гібридної війни проти України”, а також через “анексію Криму”.

Згідно з постановою, керівників, співвласників та власників підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців зобов’язано в десятиденний термін провести демонтаж вивісок, оголошень, щитів, таблиць, дощок – усього, що підпадає під рішення про заборону “злочинних” слів.

Нагадаємо, останнім часом в Україні майже регулярно відбуваються подібні чудернацькі події – то вимагають від працівників місцевих відділень «Сбербанка России» позвільнятися з роботи, то закликають не їсти російські цукерки, то не дозволяють їздити по дорогам авто з номерними знаками РФ, то забороняють російськомовні пісні у кафе та ресторанах, то ще щось..,

Але рішення про заборону публічної візуалізації окремих слів-топонімів, мабуть, є найбільш креативним. Одразу видно, що йдуть реформи – країна не стоїть на місці і швидко просувається «в Європу».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *