Соцопитування: у більшості українців вже немає можливостей терпіти реформи

Соцопитування: у більшості українців вже немає можливостей терпіти реформи уряду

Більше половини жителів України не готові терпіти погіршення свого матеріального стану заради подальшого проведення реформ. Про це свідчать дані соціологічного дослідження Українського Інституту Майбутнього, що було проведене наприкінці травня цього року.

Зокрема, відповідаючи на питання «скільки ви готові терпіти погіршення свого становища заради проведення реальних реформ в Україні», більшість — 56,9% заявили, що «вже нема змоги терпіти».

Терпіти рік готові 19,4% респондентів, а ще 13,4% можуть терпіти 2-3 роки. Лише 7,3% респондентів готові терпіти проведення реформ від трьох до п’яти років.

Також за даними соціологічного дослідження Українського Інституту Майбутнього, дві третини українців вважають, що після Майдану економічна ситуація в країні різко погіршилася.

Соціологія також показує, що сьогодні лише 10% українців віддали б свої голоси за кандидатуру Петра Порошенка у разі проведення виборів президента України.

Результати опитування пцікаві ще й тим, що так званий Український Інститут Майбутнього був створений у травні 2016 року такими відомими русофобами і пропагандистами як Тарас Березовець, Антон Геращенко та Юрій Романенко.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 03.08.2016 at 14:02
    Посилання

    Материальное положение? Не слышал. Не осталось положения то, работать стал ещё больше, а зарабатывать ещё меньше. Как семью кормить? Реформаторы, блин…

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *