Про мій патріотизм

Про патріотизм

Деякі невиховані і нервові люди звинувачують мене в тому, що я не патріот. Думаю, настав час порозумітися.

Отже. Я дійсно не вважаю, що націоналізм і патріотизм – це одне і те ж. Навіть навпаки. В моєму розумінні ці речі не те, що різні – вони протилежні одна одній. Вони антагоністичні і несумісні. Тобто націоналіст патріотом бути не може!!!

Знаю, що думка “нова”, і тому поясню.

Націоналіст не може любити своєї Батьківщини, бо він взагалі нікого не любить. Націоналіст ненавидить. Це і є головна ознака, за якою націоналіст наче за запахом знаходить собі подібного. У всіх своїх бідах націоналіст обов’язково звинуватить євреїв і інші нації, які живуть в сусідніх державах. Це закон такий. Так, націоналіст француз у всьому звинувачує німця та іспанця. І, звичайно ж, єврея. Націоналіст українець ненавидить росіянина та поляка і, знову-таки, єврея.

Ще одна ознака націоналіста полягає в тому, що він фетишує державні символи і доводить цю фетишизацію до абсурду. Те, що для здорового, у цивільному та психічному сенсі, громадянина є речі святі – прапор, герб, гімн – націоналісти перетворюють в елемент дешевої поп-культури і, відповідно, девальвують ці символи.

Вчора я був в Одесі. В Аркадії на пляжі бачив хлопця в націоналістичних плавках. Ви не повірите, на якому місці у нього був герб. Він був спереду.

Економіка, енергетика, фінанси, промисловість та інші подібні «дрібниці», націоналіста не цікавлять. Основою економічної програми націоналістів зібраних разом (в політичну партію, наприклад) є слово «Геть». Тобто тоді, коли будуть знищені всі ті, хто, на їхню думку, їх не любить, так відразу рай економічний і настане.

Все вищесказане повною мірою реалізується в моїй країні. І мене, як патріота моєї Батьківщини, моєї України – це не може не хвилювати.

А тепер про патріотизм. Про мій патріотизм.

В моєму розумінні патріот – це та людина, дії якого примножують, а не зменшують. Ось дивіться. Патріот України, ставши головним міністром, не знищує промисловість, а навпаки, розвиває її. Він збільшує і збільшує національне багатство, а не зменшує його. Будує нові фабрики і заводи, а не закриває їх. Збільшує кількість робочих місць, а не зменшує їх.

Патріот України, ставши президентом, виконує Конституцію, а не називає її «романтичною маячнею», не закликає зменшувати соціальні гарантії, а навпаки – він збільшує пенсії.

Патріот України, прийшовши в Парламент, захищає не найбагатших, а навпаки – найбідніших, і ні в якому разі не допускає, щоб грошей у простих людей стало менше, а у президента, прем’єра і головного міліціонера – більше.

Єдине, що патріот України всім своїм серцем бажає зменшити – так це кількість вбивств в його країні, як би ці вбивства не називалися – АТО, громадянська війна чи просто бізнес на крові.

Василь ВолгаЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *