Петро Порошенко дав доручення готуватися до партизанської війни

Петро Порошенко дав доручення готуватися до партизанської війни

Президент Євромайдану Петро Порошенко наголошує на необхідності підготовки інфраструктури і матеріальної бази для оперативного розгортання партизанського спротиву. Про це він сказав під час науково-практичної конференції “Уроки гібридної війни: воєнні аспекти”, яка проходить у Генеральному штабі Міністерства оборони України.

Порошенко висловив переконання, що слід підготувати інфраструктуру і відповідну матеріально-технічну базу для того, щоб мати можливість у разі потреби оперативно розгорнути партизанський рух. Також президент вважає за необхідне оптимізувати роботу підприємств оборонно-промислового комплексу держави, створити нові потужності та виробництва, налагодити випуск новітніх озброєнь. Президент Майдану доручив за підсумками роботи скласти проекти рішень і винести їх на засідання РНБО та передати на розгляд уряду.

Також президент доручив розробити план загальної мобілізації та воєнного стану на випадок повномасштабного вторгнення ворожих військ.

Порошенко звернув увагу на необхідність вивчення можливостей територіальної оборони держави. “На випадок агресії, питання побудови територіальної оборони, з урахуванням досвіду останніх двох років має бути ретельно опрацьовано”, – зазначив президент, підкресливши необхідність охорони важливих державних об’єктів в глибині нашої території. “На випадок повномасштабного вторгнення має бути відшліфований план загальної мобілізації та функціонування країни в умовах воєнного стану”,- підкреслив він.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 18.06.2016 at 09:26
    Посилання

    Впевнена, що цю нікому не потрібну війну можна було би вже давно зупинити і налагодити стосунки між двома країнами. Але нажаль це не в інтересах нашої влади.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *