На Чернігівщині радикали та розкольники намагалися зірвати православний хресний хід

На Чернігівщині радикали та розкольники намагалися зірвати православний хресний хід

Провокацію біля Козелецького храму Вознесіння Господнього на Чернігівщині влаштували агресивно налаштовані люди у балаклавах та камуфляжах, які приїхали до села разом з представниками «Київського Патріархату» 9 червня, у день Вознесіння Господнього.

Як повідомив для Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ секретар Чернігівської єпархії протоієрей Ігорь Пидан, таким чином ледь не був зірваний щорічний хресний хід вірян Української Православної Церкви.

У єпархії повідомляють, що прихильників «Київського Патріархату» в селі одиниці. Тож не дивно, що й цього дня людей в храм звозили автобусами з усіх округ. Розкольники також привезли членів радикальних націоналістичних організацій, які усіма способами намагалися спровокувати конфлікт.

«Цього разу ми вийшли традиційно хресним ходом з нашого храму, але до Вознесенської церкви було прийнято рішення близько не підходили, – продовжує розповідати протоієрей Ігор Пидан. – Нам було відомо, що там на вулиці розмістилося безліч бійців «Айдару», «Азову» та людей із нашивками «Правого сектору». Та поки ми йшли, вони кричали свої звичні гасла: «геть московського попа» і т.ін. В наших людей почали летіти петарди».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *